Hangi dizileri izliyorsunuz?

Xample-47

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selamlar Technopat ailesi!

Şimdiki sorum ise hangi dizi ya da dizileri izliyorsunuz? Tabi burada bahsettiğim o saçma sapan TV dizileri değil. Gayet başarılı işlerin yapıldığı sürükleyici kitaplardan bile daha sürükleyici bir hikaye ve atmosferin olduğu sezonluk diziler.

Ben klasik Game of Thrones ile başladım daha 3 gün önce. :) Daha 6. bölüme yeni geçtim (1. sezon yanlış olmasın :D). Aslında geçen sene başlayacaktım ama 3 gün öncesine kısmetmiş. :D

Yani gerçekten artık TV kanallarını veya o yapımları yapan ve bir de ödül verenlerin mekanlarını basma isteği geldi içimden.

Sizin de ne izlediğinizi ve bana tavsiye edebileceğiniz hikayesi, yapımı başarılı olanları merakla bekliyorum.

Hadi ben 7. bölümü izlemeye kaçar, görüşürüz. :D

Game of Thrones veya önerilen diziler hakkında spoiler verenler mahkemeye verilecektir. :D Spoiler verecekseniz spoiler düğmesini kullanın.

İzlediklerim bunlar;

Breaking Bad, Misfits, Skins, Westworld, GoT, TVD, Vikings, TWD, The Originals, Narcos, Arrow, Supernatural, Fringe, American Horror Story, Fi.

Çoğunu bitirdim tabi...

Bu arada Breaking Bad'i bitirenlerin Narcos'u da izlemelerini tavsiye ederim.

Son düzenleme:
Evet arkadaşlar. Benim izlediğim diziler "çoook" fazla.
  • Game Of Thrones
  • The Flash
  • Arrow
  • Legends Of Tomorrow
  • Dexter
  • The Mentalist
  • Prison Break
  • The Walking Dead
  • Daredevil
  • Iron Fist
  • The Defenders
  • Supergirl (DC dizisi diye, yoksa izlemem.)
  • Lucifer
  • Gotham
  • Nightwing (Kısa dizidir, çok güzeldir.)

Diğerleri aklıma gelmiyor. Yazdığım tüm dizileri bitirdim. En sevdiğim dizi tabi ki GoT.

Daenerys'e aşığım. "Lyanna Targaryen" geliyor. Yazın kenara.

Geri
Yukarı