Hangi dizileri izliyorsunuz?

Dexter mı? Hocam sağlam mideniz varmış. Ben Fringe'de de Dexter'da da kusuyordum az daha. Ama Fringe sardığı için izlemeye devam ediyorum.

Epeydir Jesse Pinkman modunda geziyorsun, ben de seni köklü izleyici sanmıştım :puro:
Kendrick Lamar'ı her ne kadar sevsem de artık sıkılmıştım. Arkadaşlarla Breaking Bad konuşmuştuk bir ara. Ondan gaza gelmiştim :D
Ama bu avatarı da değiştirmenin zamanı geldi gibi :D Yeni nick vs. de düşünüyorum :)

Dexter mı? Hocam sağlam mideniz varmış. Ben Fringe'de de Dexter'da da kusuyordum az daha. Ama Fringe sardığı için izlemeye devam ediyorum.
Dexter efsanedir ya. En çok sevdiğim dizilerimden. Final bölümünde az küfretmedim. Böyle final mi olur diye. Yine aklıma geldi... Üzüldüm şimdi...

2 Sene sonra, Dexter'da ne yaptıysam, GoT'da yapacağım. Bir güzel söveceğim. Ah ulan senaristler...

Ben de Game Of Thrones'a başladım. Şuana kadar çok güzel sıkılmadan izliyorum, ilk 3 sezon bitti şimdi 4. sezona başlıyacağım.

İnternet üzerinden Gotham ve -çok başarılı olmasa da- The Flash izliyorum. Bir ara The Man in The High Castle'a başlayacaktım bir bölüm izledim ve Amerikan propagandasından bıkıp bıraktım.

Kendrick Lamar'ı her ne kadar sevsem de artık sıkılmıştım. Arkadaşlarla Breaking Bad konuşmuştuk bir ara. Ondan gaza gelmiştim :D
Ama bu avatarı da değiştirmenin zamanı geldi gibi :D Yeni nick vs. de düşünüyorum :)

O kadar gore miydi o dizi?
Devam etmeni de kesinlikle öneririm. Bir süre sonra ana konu etrafında dönüyor dizi. O akıma girersen bırakamazsın zaten.
Kendisi de aynı zamanda son izlediğim dizi. İzledikten hemen sonra anime bataklığına battı batalı filmlerden bile zevk alamadım. Bataklık da bildiğimiz çamur falan değil şeker ve pembe kremadan bir bataklık D:

Diziden sayılacaksa ben de yazayım birkaç tane :D

-Chuunibyou demo koi ga shitai
- Date a live
- Chuu... ren
- Clannad s1
- Kiss x sis

Şimdi Yosuga no sora var. Bundan sonra Plastic Memories’ e geçerim.

Daha yeni GOT'un 1. sezon 9. bölümünü bitirdim.

Abi en son sahnede Eddard Stark'ın ölmesi ne demek ya. Bari Jaime ile Cersei Lannister'i söyleyip ölseydi. Be bu senaristlerin ...... neyse artık.

Daha yeni GOT'un 1. sezon 9. bölümünü bitirdim.

Abi en son sahnede Eddard Stark'ın ölmesi ne demek ya. Bari Jaime ile Cersei Lannister'i söyleyip ölseydi. Be bu senaristlerin ...... neyse artık.
Ilk sezonda bile senaristlere sinirlenen bir kitle. Şimdi ben 8.sezonun senaryosunu biliyorum. Siz beni bir düşünseniz, ey ben o senaristlerin ey...

Better Call Saul 3. sezon 8. bölümdeyim. Daha önce izlememiştim çünkü böyle olduğunu bilmiyordum. Bir oluşum, bir reklam gibisinden sanıyordum. Breaking Bad izliyor gibiyim. Çok mutluyum. [emoji4][emoji23]

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı