Hangi dizileri izliyorsunuz?

Peaky Blinders.

Justified.

Bunları bitirdim. Ve benden tam puan aldılar. :D
Peaky Blinders'ı listeme aldım. Justified'ı sanırım Amazon Prime Video'da görmüştüm. Gotham dizisini izliyor musunuz? İzliyorsanız tavsiye eder misiniz? Gotham'ın IMDB puanı istediğim gibi değil. Daha yüksek bekliyordum. Ama TürkçeAltyazı sitesinde verilen puan iyi. Gotham ile Vikings arasında kalmıştım. Az önce Vikings ile ilgili bir konuda sanırım feci bir Spoiler yedim. İzleme zevkim kaçtı. Neyse fazla uzattım :D.

Hocam Vikings ile ilgili spoiler yeme itirazını ben pek geçerli bulmak istemiyorum. :D

Çünkü Vikings, zaten açık kaynaklarda var olan saga baz alınarak çekildi. :D

Kamu malı haline gelmiş kurgusal veriden bağımsız bir konu işlenmedi.

Haliyle zaten okuyan biriyseniz bir nevi bunun bedelini ödemiş oluyorsunuz. :D

Gotham'ı sırf dizinin o ilk bölümündeki gece vaktindeki şehir manzarası başarısı için bile tavsiye ederim.

Baş karakterimizin evindeki salondan seyredilen manzara.

Gotham'la aramda özel bir bağ var. :D

Şu anda Fringe'in 2. sezon 19. bölümündeyim ve şimdiden bittiğinde çok fazla üzüleceğimi hissediyorum.
Fringe 4. sezon 5. bölümdeyim. Konuların gidişatı biraz değişik ilk sezona göre, ama yine de iyi gidiyor. Emin olun 2. sezon finali o sezonun doruk noktası halinde :)

Hocam Vikings ile ilgili spoiler yeme itirazını ben pek geçerli bulmak istemiyorum. :D

Çünkü Vikings, zaten açık kaynaklarda var olan saga baz alınarak çekildi. :D

Kamu malı haline gelmiş kurgusal veriden bağımsız bir konu işlenmedi.

Haliyle zaten okuyan biriyseniz bir nevi bunun bedelini ödemiş oluyorsunuz. :D

Gotham'ı sırf dizinin o ilk bölümündeki gece vaktindeki şehir manzarası başarısı için bile tavsiye ederim.

Baş karakterimizin evindeki salondan seyredilen manzara.

Gotham'a hastayım bu arada.
O zaman ilk Gotham'a başlayacağım. Daha sonra Vikings'e bakarız duruma göre :D. Daha GoT'un 7.Sezonu var listemde :rolleyes:. Hepsinin üstüne bir de AHS Cult başladı. Ona'da devam ediyorum. İzlemediyseniz size'de Penny Dreadful önerebilirim. Bu arada cevaplarınız için teşekkürler :).

Yeni konular

Geri
Yukarı