Hangi diziye başlamalıyım?

Vis a Vis
İ am Not Okay With This
Bojack Horseman
Vikings
Marco Polo
The Last Kingdoms
Narcos
You
Merlin

Bunlarda güzel ama çok bağlamayan dizilerdir.

Sherlock tarzı sevdiğinizi belirtmişsiniz, ben de size bir öneride bulunayım o halde. Dizinin adı endeavour. 1960'lı yıllarda Ingiltere'de geçiyor. Ana karakterimiz dedektif morse biraz sherlock havası uyandırsa da o kadar zeki, yetenekli ve kibirli değil. Daha gerçekçi bir polisiye dizisi, ipuçlarını takip ederken siz de anlayıp fikir yürütüyorsunuz. Tarz olarak biraz daha ağır ilerliyor.

Sherlock tarzı sevdiğimi belirtmedim, izledim ve beğendiğimi söyledim. Beni çeken o ukala kişiliğiydi zaten. Benim daha çok ilgimi çeken dizileri alt kısma bırakıyorum.

La Casa De Papel
• Narcos : Mexico
• Narcos
• Agents of S.H.I.E.L.D
• Lost in Space
• The 100
• Locke & Key

Love, Death + Robots
• Star Trek : Discovery
• The Mandalorian
• Sex Education

Daha çok bu türdeki diziler hoşuma gidiyor. Bilimkurgu ve fantastik benim için olmazsa olmazlardandır.
Bunlarda güzel ama çok bağlamayan dizilerdir.

Vis a Vis - İzledim.
İ am Not Okay With This - İzledim.
Bojack Horseman - Bu tarz hoşuma gitmiyor.
Vikings - İzledim.
Marco Polo - Beğenmedim.
The Last Kingdoms - İzledim.
Narcos - ❤
You - İzledim.
Merlin - İzledim.

Genel olarak bakınca ne kadar çok dizi izlemişim yahu. :D

Black Mirror izleyebilirsiniz ama şahsen ben seri olarak değil ayrı ayrı filmler olarak kafama estiğinde izliyorum Black Mirror'ı.

Sherlock tarzı sevdiğimi belirtmedim, izledim ve beğendiğimi söyledim. Beni çeken o ukala kişiliğiydi zaten. Benim daha çok ilgimi çeken dizileri alt kısma bırakıyorum.

La Casa De Papel
• Narcos
• Agents of S.H.I.E.L.D
• Lost in Space
• The 100
• Locke & Key

Love, Death + Robots
• The Mandalorian
• Sex Education

Daha çok bu türdeki diziler hoşuma gidiyor. Bilimkurgu ve fantastik benim için olmazsa olmazlardandır.

Pardon ben o tarzı seviyorsunuz diye düşündüm. Madem bilimkurgu ve fantastik olmazsa olmazınız WestWorld'e mutlaka göz atın.

La Casa De Papel
• Narcos
• Agents of S.H.I.E.L.D
• Lost in Space
• The 100
• Locke & Key

Love, Death + Robots
• The Mandalorian
• Sex Education

Vis a Vis - İzledim.
İ am Not Okay With This - İzledim.
Bojack Horseman - Bu tarz hoşuma gitmiyor.
Vikings - İzledim.
Marco Polo - Beğenmedim.
The Last Kingdoms - İzledim.
Narcos - ❤
You - İzledim.
Merlin - İzledim.

Genel olarak bakınca ne kadar çok dizi izlemişim yahu. :D
Hocam izlediklerini görünce ben sizden öneri istiyorum açıkçası 😀 izlemediğiniz dizi yok galiba

Geri
Yukarı