Hangi süper yeteneği isterdiniz?

• Oy verenlerin toplamı
    108
S

Silinen üye 275377

Ziyaretçi
Anketteki süper yeteneklerden hangisini isterdiniz ? 😄

1. Hızlı iyileşme > Wolverine gibi açık derin yaralar 4 saniyede her türlü hastalık ise max 4dk da iyileşecek.
2. Rüzgara yön verme > Hortum ve kasırga dahil her türlü şiddetteki rüzgara anında yön verebiliyorsun.
3. Yakındaki su ve elektriği hissetme > Sadece suyun veya elektriğin varlığını hissedebileceksiniz. Hayal gücünüzü kullanın yararlı olabilir.
4. Kırılmaz kemik > Vücudundaki tüm kemikler, dişler dahil aşırı derecede dayanıklı kırılamayacak kadar sağlam.
5. Öğrendiğini unutmama > Her gördüğünü unutmama değil, istersen unutabileceksin istersen hatırlayabileceksin senin elinde.
6. Mükemmel göz > Biyolojik olarak gözünüz mükemmelliğe kavuşacak. 5km kadar uzağı bile net görebileceksiniz ölene kadar mükemmel göz.
7. Zihin okuyabilme > Her gün maximum 2 saat boyunca mesela sabah yarım saat zihin okudunuz akşam da 1.5 saat.
8. İlizyon > Son hareketinizi 10 saniye boyunca sabit ilizyon şeklinde arkanızda bırakıp gideceksiniz. Bu 10 sn boyunca görünmezsiniz.
9. Zamanı geri sarma > Günde 1 kere kainattaki tüm zamanı geriye alacaksınız yani bilinmeyen uzay dahil her şey 5dk önceki halinde olacak.
10. Zamanı durdurma > Günde 1 defaya mahsus olmak üzere evrendeki tüm zamanı 5 dakika durduracaksınız.

Şıklar ankette mevcut en fazla 10 seçenek ile kısıtlı olmasaydı daha da yazmayı düşünüyordum 🙂

2 Hakkınız var anketten 2 seçim yapabilirsiniz dikkat edin sonradan değiştirilmiyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uçmayı ekleseydiniz keşke hayatta en çok istediğim şey.
Düşündüm ama çok abes kaçar diye yazmadım 😀 Biraz farklı şeyler olsun dedim. Mesela 2 hakkımız var ya sende benim gibi birini kırılmaz kemik yaparsın diğerini de yaralar hızlı iyileşsin. İstediğin yerden atlarsın bu şekilde uçabilirsin. Ama konamazsın 😂

O kadar seçenek koyup, sadece iki şıkka oy verme sınırı koymasaydınız keşke.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı