Hangi Ekran Kartını Almam Gerek Bütcem 250 - 300

Cl0bber

Hectopat
Daha fazla  
Sa Arkadaşlar Forumda Yeniyim ekran kartı almak istiyorum 250 - 300 tl arasında bütçem var.

The Forest , Bf3 , Arma3 Oyunlarını Max Ayarlarda sıfır kasma olmasını istiyorum.

Bilgisayar Özelliklerim:
İŞLETİM SİSTEMİ:
Windows 7 Ultimate 32-bit SP1
CPU:
AMD Athlon 64 X2 5000+ 50 °C
Brisbane 65nm Teknoloji
RAM:
2,00GB İkili-Kanal DDR2 @ 326MHz (5-5-5-15)
ANAKART
ASUSTeK Computer INC. M2N-X Plus (AM2) 50 °C
EKRAN KARTI:
(MONITOR)SyncMaster (1440x900@60Hz)
256 MB NVIDIA GeForce 6200 TurboCache (ASUStek Computer Inc) 48 °C
HDD:
186GB SAMSUNG HD200HJ SCSI Disk Device (SATA) 20 °C

LÜTFEN YARDIM :=)

Edit: Ayrıca Alacağım Ekran Kartı Anakartıma Hatasız Şekilde Takılıp Çalışması Gerek.

öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim .peki işlemci yi de birlikte değiştirmek istesem ne kadar bi fiyat çıkar amd takabiliyorum işlemci olarak

O anakarta yine eski işlemci alabilirsiniz. Bence gerek yok, çünkü performans artmayacak, tavsiyem para biriktirip yeni sistem almak.

Dostum, HD 4850'yi ben en son 4 sene önce kullandım. :D Bu kart sadece Dx 10.1'i destekliyor ve güncelliğini yitirmiş bir kart. Benim önerdiğim kart Dx 12 ile birlikte mantle de destekliyor. İleride sistemi komple değiştirdiğin zaman ekran kartı sistemde kalabilir. Ekran kartına masraf yapmana gerek kalmaz(giriş sistemi için). Ayrıca 100 tl bile etmez o kart.

peki şimdi ben bu kartı gittim aldım. arma 3 ü sorunsuz bir şekilde oynayabilirmiyim en azından ? (Yorumlarınız İçin Çok Sağolun)

R7 260X buna müsade eder ama diğer donanımlar çok zorlanacaktır. Yine oynarsınız ayarları kısarak ama en kısa zamanda kasa değişmeli.

Evet Bunun Farkındayım Şuan Herhangi Bir işte çalışmadığım için almak zor. ama bu yaza alırım inş umarım tekrar konu açtığım zaman kasa için (toplama) tekrar bilgilerinizi paylaşırsınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı