Hangi Etherium programını kullanmalıyım?

faux

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Bakıldığı zaman

gibi bir çok program mevcut. Kullanan arkadaşların hangi programı kullandığını ve sorun yaşayıp yaşamadığını merak ediyorum. Ne önerirsiniz? Havuzdan kopma olayları ve aralarındaki performans olaylarını az çok okudum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakıldığı zaman

gibi bir çok program mevcut. Kullanan arkadaşların hangi programı kullandığını ve sorun yaşayıp yaşamadığını merak ediyorum. Ne önerirsiniz? Havuzdan kopma olayları ve aralarındaki performans olaylarını az çok okudum.
lolminer 1.20 kullanıyorum başka bir şey kullanmadığım kıyaslama yapamıyorum ama iyi.

Claymore öneriyorum. Eğer maddi kazanç düşünüyorsanız HiveOS kullanmanızı da tavsiye ederim.

HiveOS'i duymamıştım, bir bakayım teşekkürler. Claymore'da birçok sciprt dosyası mevcut. "Start" 'da cüzdan girip worker adı yazarak direkt çalıştırmak doğru bir olay mıdır? Sanırım ethermine kazıyordu.

Merhabalar claymore'u yeni kullanmaya başladım tek kartı ile ve dasboard' dan takibini yapıyorum ama gün içerisinde sürekli inactive duruma düşüyor yarım saat ile bir saat arasında geri active oluyor ve grafikteki yeşil çizgi bu sırada sıfıra düşüyor tabi bu kopmalar neden kaynaklanır internet ve elektrik sorununu yok

Merhabalar claymore'u yeni kullanmaya başladım tek kartı ile ve dasboard' dan takibini yapıyorum ama gün içerisinde sürekli inactive duruma düşüyor yarım saat ile bir saat arasında geri active oluyor ve grafikteki yeşil çizgi bu sırada sıfıra düşüyor tabi bu kopmalar neden kaynaklanır internet ve elektrik sorununu yok

Koptuğunda tekrar bağlanıyorum bir problem olmuyor şimdilik. Havuzdan kaynaklanan bir problem de olabilir. Ethermine kafayı yiyor bazen.

Heves ve merak amaçlı bende 2070 ekran kartımla deniyorum şuan. Adam akıllı bir şekilde rahat bırakıp kazdıramadım. Ethermine geri ödeme minimum 0.05 ETH olduğundan tek kartla uzun vadede gelecek bıraktım orayı. Binance pool kullanıyorum bende şuan Claymore ile 43.5 Mh/s hız var şuan. En azından 0.001 de ödeme olacak. Başka havuz ve program önerisi olan var mı ?

Heves ve merak amaçlı bende 2070 ekran kartımla deniyorum şuan. Adam akıllı bir şekilde rahat bırakıp kazdıramadım. Ethermine geri ödeme minimum 0.05 ETH olduğundan tek kartla uzun vadede gelecek bıraktım orayı. Binance pool kullanıyorum bende şuan Claymore ile 43.5 Mh/s hız var şuan. En azından 0.001 de ödeme olacak. Başka havuz ve program önerisi olan var mı ?
Aynen Bende tek 2070 ile yapıyorum claymore ve ethermine la 35/36 mh/s civarı ancak sürekli kopmalar yaşanıyor tekrar bağlanması 1 saati buluyor 24 saate vursak kazıma yapmadığı süre neredeyse daha fazla

Aynen bende tek 2070 ile yapıyorum claymore ve ethermine la 35/36 mh/s civarı ancak sürekli kopmalar yaşanıyor tekrar bağlanması 1 saati buluyor 24 saate vursak kazıma yapmadığı süre neredeyse daha fazla.

Afterburner ile Power limit 74 Core voltage +15 Core clock -425 Memory clock +1100 fan %50 ayarlarda ben hem claymore hem t-rex ile 44.5 Mh/s hızında kazım yapıyorum. Kopmaların için birşey diyemeyeceğim belki upload hızınızdan dolayı kopma olabiliyordur. Bende de oluyor ama tekrar bağlanması 3-5 satır sürüyor. Kopmalar için t-rex deneyebilirsin bugün bikaç yerde claymore için kopma sonrası bağlantı problemi olan birkaç konu gördüm. Ve sanırsam artık t-rex ethermine pool kullanmaya devam edeceğim öğrendiğim kadarıyla haftalık kazanç 0.01 ETH üzerinde olduğunda ödeme alabiliyormuşuz. Ticari amaçla değilim sadece cep harçlığı çıkarsa yeter boş zamanlarda. Ayarları denemeyi unutma.

Geri
Yukarı