Ethereum için hangi mining programını kullanıyorsunuz?

VULKAR

Picopat
Daha fazla  
Ethereum için en stabil düzgün çalışan mining programı sizce hangisi?

Hangi mining programını kullanıyorsunuz?

Çeşitli mining programlarını kullandıysanız aralarında nasıl bir kıyaslama yaparsınız?

Tüm mining programları hemen hemen aynı düzeyde kazım yapıyorsa, sadece fee ücretine göre mi seçim yapmalıyız?

Quiz soruları gibi oldu idare edin :)

Ben Gminer kullanıyorum, antivirüs olarak Panda Dome yüklü bilgisayarımda ve sadece bunu ve T-rex minerı virüs olarak görmüyor.
O yüzden ikisi arasında Gminer'i seçtim. Eğer miner programları arasında gerçekten farklar varsa iyi olanı kullanmak isterim.
Fikirleriniz benim için önemli olacaktır. Şimdiden yorumlarınız için teşekkürler.

1- AMD kartlar için T-Rex ve Phoenix Miner en iyileri bence.
2- Ben Phoenix Miner kullanıyorum.
3- Değişen tek şey kesinti ve config farklılıkları olduğundan bir kıyaslama yapmaya gerek yok bence.
4- Kartın markasına göre en iyi kazım programını kullanmak kesintiden bence daha önemlidir.

Kazım programlarının %95'ini virüs olarak algılıyor Microsoft Defender. Korkmanıza gerek yok yani.

1- AMD kartlar için T-Rex ve Phoenix Miner en iyileri bence.
2- Ben Phoenix Miner kullanıyorum.
3- Değişen tek şey kesinti ve config farklılıkları olduğundan bir kıyaslama yapmaya gerek yok bence.
4- Kartın markasına göre en iyi kazım programını kullanmak kesintiden bence daha önemlidir.

Kazım programlarının %95'ini virüs olarak algılıyor Microsoft Defender. Korkmanıza gerek yok yani.
Phoenix miner i kullanmak istedim fakat antivirüs için izin versem dahi güvenlik duvarından erişimini açamadığım için kullanamadım.

G-miner kullanıyorum. Claymore sahsen önermiyorum. yaklasık 1.5 senedir kendisi güncellenmiyor. Kendi kartımda en iyi sonucu G-miner da gördüm.

G-miner kullanıyorum. Claymore sahsen önermiyorum. yaklasık 1.5 senedir kendisi güncellenmiyor. Kendi kartımda en iyi sonucu G-miner da gördüm.
Gminer Kernel select kısmında 1 i seçerse az da olsa daha fazla mh/s ile kazım yapıyor.
Kernel 4 ve 6 seçtiği zaman mh/s değerim az da olsa düşüyor. Kernel 1 i seçmesi için defalarda kapatıp açıyorum programı fakat Kernel 1 seçmesini sağlayamıyorum. Bunu otomatik seçmesini kapatma gibi şansımız var mı ? Sürekli Kernel 1 i seçtirebileceğimiz bir seçenek ?

Gminer Kernel select kısmında 1 i seçerse az da olsa daha fazla mh/s ile kazım yapıyor.
Kernel 4 ve 6 seçtiği zaman mh/s değerim az da olsa düşüyor. Kernel 1 i seçmesi için defalarda kapatıp açıyorum programı fakat Kernel 1 seçmesini sağlayamıyorum. Bunu otomatik seçmesini kapatma gibi şansımız var mı ? Sürekli Kernel 1 i seçtirebileceğimiz bir seçenek ?
Bunu ben de fark ettim kendisi genelde 5'i seçiyor. Sanırım mining programını not defterinden düzelterek yapıyoruz o isi ancak ben de nasıl yapılacağını bilmiyorum. Kısa bir arastırmayla bulunabilir bence.
Edit---
Bu arada buldum. Simdi deneyeceğim.
  • added two kernels for Ethash, miner support 5 kernels for Nvidia GPUs, miner automatically select optimal kernel, also you can select specific kernel by --oc parameter (check readme.txt for more details)
  • '--kernel', '-k' - space-separated list of kernel numbers for each device (0 - auto, 1-6 - kernel number, currently supports 6 kernels for Nvidia on Ethash/Etchash) (for example: '1 3 5')

Yeni konular

Geri
Yukarı