Hangi Fallout oyunundan başlanmalı?

Onur Sonmez

Decapat
Daha fazla  
Fallout oyunlarını oynamak istiyorum ancak hikayeler birbirleri ile bağlantılı mı bilmiyorum. Ayrıca gözüme Fallout 3 ve Fallout 4'ü kestirdim ancak sizce hangisi daha iyi? Aksiyon RPG seven biriyim. Daha öncesinde New Vegas oynamıştım ama beğenmemiştim.

Fallout oyunlarını oynamak istiyorum ancak hikayeler birbirleri ile bağlantılı mı bilmiyorum. Ayrıca gözüme Fallout 3 ve Fallout 4'ü kestirdim ancak sizce hangisi daha iyi? Aksiyon RPG seven biriyim. Daha öncesinde New Vegas oynamıştım ama beğenmemiştim.
RPG konusunda kesinlikle 1'ci oyun, aksiyon olarak 3'ü oyunu tavsiye ederim.
İkisinin karışımı olarak Fallout New Vegas ama bir kaç tane mod yüklemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.

Fallout 1'den başla.
Hocam Fallout 1 bayağı bayağı eski bir oyun ve ben eski oyun oynamayı tercih eden biri değilim açıkçası. Hikayeden eksik kalır mıyım birinci oyunu oynamasam?

RPG konusunda kesinlikle 1'ci oyun, aksiyon olarak 3'ü oyunu tavsiye ederim.
İkisinin karışımı olarak Fallout New Vegas ama bir kaç tane mod yüklemenizi şiddetle tavsiye ediyorum.
Fallout New Vegas. Arkadaşım çok önermişti bana çok eski geldiği için oynayamamıştım.
Yukarıda bahsettiğim gibi New Vegas oynadım ancak beğenmedim oyunu. Fallout 3 ile seriye başlasam olur mu?

Hocam Fallout 1 bayağı bayağı eski bir oyun ve ben eski oyun oynamayı tercih eden biri değilim açıkçası. Hikayeden eksik kalır mıyım birinci oyunu oynamasam?

Yukarıda bahsettiğim gibi New Vegas oynadım ancak beğenmedim oyunu. Fallout 3 ile seriye başlasam olur mu?

Aslında her biri farklı bir hikaye anlatıyor.
Ör: 1'ci Oyun'da sığınağın su pompası bozuluyor ve seni yeni bir pompa bulman için gönderiyorlar,4'cü oyunda çocuğunu kaçırıyorlar, çocuğunu bulmaya çalışıyorsun gibi, aslında hep (birşeyi,birini) bulmaya gidiyorsun 😂
Ama güzel olan şey yolculuğun sırasında karşına çıkan olaylar veya görevler.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı