Hangi fansub en iyisi?

XNOC

Picopat
Daha fazla  
Bir süredir anime izliyorum internette çoğu kişi Türkçe çeviriler çok kötü İngilizce izliyoruz diyorlar ama benim bir seriyi baştan sona İngilizce izleyecek bir yabancı dilim yok maalesef. Yanı uzun lafın kısası sizce işini iyi yapan, çevirinin içine aslında olmayan selamın aleyküm vb. şeyler eklemeyen en iyi fansublar hangileri?

BÇT!

Şaka şaka. Adonis, AMT, Çeviri Bükücüler, VeteranSubs, SoutenSubs, PeaceSubs, HeteroPhobia, Hüma Çeviri gibi Fansublar sizi üzmez.

Bağımsız çevirmenlerin listesi de şöyle.

Detaylı bilgi için:

ben genelde puzzle subs eğer yoksa anisekai yada anikeyf kullanıyorum sence bu fansublar iyi midir?

Her fansubda birden fazla çevirmen var, bu çevirmenlerin de biri iyi olurken diğeri kötü oluyor. Genel olarak Adonis ve Puzzle'ın çevirileri iyi oluyor.

Bağımsız çevirmenler çevirilerini nerede paylaşıyorlar ki? Pek bağımsız çevirmen göremedim.

Puzzle anisekai arcadia tenpest üzmez. Fakat bunlar tek kişi değil. Profesyonellik olarak Anisekai ve Puzzle göze çarpıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…