Hangi Gamepower kulaklık alınmalı?

Hocam forum halkını birbirine düşürdünüz şu an hepimiz gerildik tebrik ederim :D

Gamepower tecrübe ettiğinizde en azından bana göre Rampage ve Hadron gibi markalara göre daha kaliteli, yine bana göre 2018 gibi yeni parladığı dönemde fiyat performans olarak oldukça iyiydi zira rakipleri yine bu Rampage, Hadron gibi markalardı. Ancak bazı arkadaşlar fiyat segmentini göz ardı edip markayı ASUS, Logitech gibi markalarla kıyasa sokmaya kalktı. 6 yıldır klavyesini kullanırım ve oldukça memnunum, ancak aynı şeyi idareten aldığım fareyi için söyleyemem. Gariptir ki Discord'da mikrofon performansı en yüksek olan arkaşlarımın ortak noktası Gamepower kulaklık kullananlar, benim Razer'ın mikrofon performansı utanç kaynağı kalıyor yanlarında.
Bu marka ile alakalı forumda konu açarsanız sorgusuz sualsiz linç yersiniz ne yazık ki, bende şahsen markanın güncel fiyat politikası ile artık çıktığı dönemki fiyat performans odaklılığından uzak kaldığı görüşündeyim. Kullanan arkadaşımın tavsiyesi, dediğim gibi Gamepower alın mükemmel demiyorum ancak siz bu markada öneri istemişsiniz, başka ürünlere ısrara gerek yok. Malum Sosyal'de laptop önerisi istediğinizde ısrarla masaüstü toplayalım moruk diyen bir kesimde var.

Gamepower tecrübe ettiğinizde Rampage ve Hadron gibi markalara göre daha kaliteli, bana göre 2018 gibi yeni parladığı dönemde fiyat performans olarak oldukça iyiydi zira rakipleri yine bu Rampage, Hadron gibi markalardı. Ancak bazı arkadaşlar fiyat segmentini göz ardı edip markayı ASUS, Logitech gibi markalarla kıyasa sokmaya kalktı. 6 yıldır klavyesini kullanırım ve oldukça memnunum, ancak aynı şeyi idareten aldığım fareyi için söyleyemem. Gariptir ki Discord'da mikrofon performansı en yüksek olan arkaşlarımın ortak noktası Gamepower kulaklık kullananlar, benim Razer'ın mikrofon performansı utanç kaynağı kalıyor yanlarında.
Bu marka ile alakalı forumda konu açarsanız sorgusuz sualsiz linç yersiniz ne yazık ki, bende şahsen markanın güncel fiyat politikası ile artık çıktığı dönemki fiyat performans odaklılığından uzak kaldığı görüşündeyim. Kullanan arkadaşımın tavsiyesi, dediğim gibi Gamepower alın mükemmel demiyorum ancak siz bu markada öneri istemişsiniz, başka ürünlere ısrara gerek yok. Malum Sosyal'de laptop önerisi istediğinizde ısrarla masaüstü toplayalım moruk diyen bir kesimde var.
dünyanın en empatili en anlayışlı geri dönüşünü yazdığınız için teşekkür ederim 5 sayfa foruma nokta koydunuz cidden <3

Gamepower ekosistemi dizildiğini ilk defa görüyorum...

TR'de zaten bir alım gücü sorunu varken değişik bir marka takıntısı uğruna yıpranma payı yüksek ürünlere yönelmek bence makul değil. Çevremde farklı dönemlerde Gamepower kulaklık, mouse, klavye kullanan arkadaşlarım oldu ve başlangıcı güzel olan hikayenin sonu çabuk geldi.

Youtube sayfalarında övülen bir model var o markadan zaten başka model görmedim. Fujin modeli.

Ama kısaca Fujin şikayet var yazıp ararsan kendi kendine bozulan kulaklıklara bolca rastlarsın. İnsanlar sen paranı çöpe atma diye yardımcı olmaya çalışıyor. Fason üretim olduğu için birini alırsın iyi çıkar diğeri patlar gider. Garanti sadece lafta var gibi duruyor bozulursa yaptıramıyorsun gibi duruyor şikayetvar'a bakınca.

Yeni konular

Geri
Yukarı