Hangi Hackintosh Sürümünü Kurmalıyım?

IntroVert

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sistemim:

• Anakart: Gigabyte H61M-S2-B3
  • Ekran Kartı: Ati Radeon HD 5670
  • İşlemci;İntel İ3
  • RAM: 4 GB

Hangi sürümü kurmalıyım ve nasıl kurmalıyım yardımlarınızı bekliyorum.

ML2 ile denemelere başlayabilirsiniz. ML3U olmaz zira anakartın UEFI desteği yok.

ML2 olmazsa ne önerirsiniz? Sizin rehberi izleyerek birkez kurdum başarılı bir şekilde ve onlarca kurmaya çalıştım. Temiz bir kurulum yaptım ama kext yükledikten sonra restart yaptım bilgisayara sonra normal kurarmış gibi apple simgesi geldi altta sürekli dönüyordu ve birden üstünde girilmez işareti çıktı. Çok denedim internetten araştırdım ama olmadı. Ondan sonra bıraktım uğraşmayı windows 7 kurdum dvd'm vardı. Sorun ne olabilir?

İatkos sürümleri her makinede aynı sonuç vermiyor... Retail kurulum gerekebilir makinene unibeast+mountain lion+ Multibeast

Makineye win 7 yüklüyse wmvare kur onunla nasıl yükleniyor youtube videolarına bir bak ml2 yükleyince Mountail lion dmg. dosyasını daha önceden indir ve makinende dursun... Yada en iyisi Youtube videoları var hackintosh retail unibeast yazarsan..Nasıl yapıldığına dair videolar mevcut..

Makineye win 7 yüklüyse wmvare kur onunla nasıl yükleniyor youtube videolarına bir bak ml2 yükleyince Mountail lion dmg. dosyasını daha önceden indir ve makinende dursun... Yada en iyisi Youtube videoları var hackintosh retail unibeast yazarsan..Nasıl yapıldığına dair videolar mevcut..
Bu dediğiniz ne işe yarıyor acaba?

8. Maddeyi yeni ekledim tabiki onu farketmedin... Makine yada anakartını google yaz yani GigabyteH61M-S2-B3 on hackintosh google arattır.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı