Çözüldü Hangi Hastalık Uçuş Anında Daha Çok Rahatsız Eder?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
7
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Havacılık Sektörü
Profil Kapağı
1522248089
Beyin yakmalı mantık zorlamalı günlere ara verdikten biraz dinlendikten sonra devam:) Can sıkıntısına kafa yormaya devam edelim biraz daha. Tabii her zamanki gibi Google amcaya danışanları kınamaya şiddetle devam ediyoruz:)

Pilot veya yolcu hiç farketmez. Bir uçuşun var. Biraz rahatsızsın o gün. Yani öyle kırgınlık falan değil, doktora gitmişsin ve sana evet sen de şu hastalık var demiş bile çoktan. Sen tabii doktorun tavsiyesine uymamışsın ve yine de uçağa bineceksin. Sence ne tür bir hastalığın olsaydı uçuş esnasında en çok rahatsızlık hissederdin ve lanet olsun insek artık da şu dert bitse derdin? Ankete de işaretlerseniz ve nedenini de yazarak cevap verirseniz süper olur bence:)

A.) Göz Hastalığı
B.) Üroloji veya İdrar Yolları Hastalığı
C.) KBB Hastalığı
D.) Diş Hastalığı

Çözüm
Evet östaki borusunun asıl amacı iç ve dış basıncı dengelemek. Onun içi de solunum yolu enfeksiyonları ilerleyince orta kulak iltihabına yol açabiliyor.
Ekranları iyi okuyamadığı için pilot nedenli düşmüş uçaklar var. :)

Bence göz tehlikeli pilot için.

Rahatsız eden için, KBB derdim.

Kendim de çok yaşadım. Sinüzitim var çünkü. :(

Hiç biri, bence Ülseri, zamanında çok canım yandı o hastalık yüzünden.
Şıklardan gitsek:) Sanki daha kolay olur gibi:)
Diş ağrısı çok kötü bir şey. Pilotta şiddetli bir diş ağrısı varsa acıdan dolayı ne yapacağını şaşırabilir.
Diş ağrısının cidden en şiddetli ağrı olduğuna sonuna kadar katılıyorum. Ama acaba uçarken de özellikle tetikler mi dişin ağrısını🤔
Keşke, "E) Diğer" diye şık ekleseydiniz.
"Şaşırtmaçlı bir soru" olurdu o zaman🤣

@SideWinder acaba anketi "oylar genele açık" şeklinde düzenleyebiliyor musun? Yani sonuçlara tıklayınca herkes kim nereye oy vermiş görebilecek şekilde. Biz yapamıyoruz sanırım onu. Niyeyse artık:)

Geri
Yukarı