Hangi hazır sistem daha iyi?

RoxoLet

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, bilgisayar konularından pek anlamıyorum. Valorant CS gibi oyunları 270 FPS ve üstü oynatabilir Forza F1 gibi oyunları da iyi düzeyde oynatabilecek bir sistem arıyorum. 65 bin TL gibi bir fiyat bandım var. (aksesuarlar dahil)
Bu 3 sistemden hangisi daha iyi veya önerebileceğiniz sistem var mı?

Özelleştirmeler ile daha iyi olduklarını ve hepsinioradaki aksesuar kısımından alacağımı söylemek isterim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, bilgisayar konularından pek anlamıyorum. Valorant CS gibi oyunları 270 FPS ve üstü oynatabilir Forza F1 gibi oyunları da iyi düzeyde oynatabilecek bir sistem arıyorum. 65 bin TL gibi bir fiyat bandım var. (aksesuarlar dahil)

Özelleştirmeler ile daha iyi olduklarını ve hepsinioradaki aksesuar kısımından alacağımı söylemek isterim şimdiden teşekkürler.

Ortadaki daha iyi.

Bütün oyunları Full grafiklerde oynamak gereksiz diyorsan 65k boş para olur altta denmiş zaten 4060 hayli hayli yeterli olur.

Sadece cs valorant gibi oyunlar içinse en üstteki yeterde artar.Ayrıca 3060 ile birçok oyunu yüksek ayarlarda oynayabilirsiniz ama tabikide uzun ömürlü bir şey istiyorsanız 4060 lı pcleri alın.

Yani herkes farklı söylemiş, F1 ve CS gibi oyunları 300 FPS gibi oynatabilecek uzun ömürli veaksesuarlar dahil şeklinde 65 k yı geçmeycek öneriniz var mı ve bu 3'ü arasından hangisi daha iyi (herkes farklı söylemiş )

Yeni konular

Geri
Yukarı