Hangi İkinci El Bilgisayarı Almaylıyım?

• Konuyu başlatan anti91
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 989
Size ekran kartı hariç şu ürünleri almanızı tavsiye ederim;
Bu ürünleri alırsanız yaklaşık 2300 TL civarına denk geliyor. 700-800 TL civarına da 2.el sağlam bir ekran kartı ayarlanırsa attığınız linkte ki ürünlerden çok daha iyi (SIFIR) bir sistem almış olursunuz. SSD sonradan artırılabilir. Ve işlemci B2 revizyon model olduğu için güncel oyunları 1080p yüksek ayarlarda rahatlıkla oynarsınız. İmzamda ki sisteme baya benzedi aslında. :)

Size ekran kartı hariç şu ürünleri almanızı tavsiye ederim;
Bu ürünleri alırsanız yaklaşık 2300 TL civarına denk geliyor. 700-800 TL civarına da 2.el sağlam bir ekran kartı ayarlanırsa attığınız linkte ki ürünlerden çok daha iyi (SIFIR) bir sistem almış olursunuz. SSD sonradan artırılabilir. Ve işlemci B2 revizyon model olduğu için güncel oyunları 1080p yüksek ayarlarda rahatlıkla oynarsınız. İmzamda ki sisteme baya benzedi aslında. :)
Hocam emeğine sağlık😊 dediğin gibi yapacagım
Fan öneriniz var mı🙃
Birde hangi ekran kartını önerirsiniz

Rica ederim.
Kasada 1 adet arka egzoz fan bulunuyor. Ayrıca attığım linkteki işlemci revizyon model olduğu için yanında Wraith Stealth modelli fanıyla geliyor. Yüksek verimi sayesinde daha düşük ısılarda kullanabiliyorsunuz. Ama derseniz ben kule tipi fan istiyorum direkt olarak size bu ürünü öneririm. Kasayı renklendirmek için diyor iseniz de 3 adet daha 120mm'lik ışıklı mışıklı bir şeyler takabilirsiniz. :) Onlar hakkında bilgim çok yok sizi yanıltmayayım.

i5 7600 + b250m + asus 1660 ti tuf (3 ay kullandım) + kingston 16 gb ram satıyorum . 3000 ₺ pazarlıksız fiyatım . istersen ssd ve hdd de satabilirim yanında . 1660 ti da ordaki kartlardan yüzde 30 daha güçlü

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı