Hangi İngilizce kursuna gidiyorsunuz?

kitapci

Yoctopat
Daha fazla  
Hangi İngilizce kursu daha iyi, hangisinde hangi kitaplar okutulmakta veya hangisinde hangi hoca ders vermekte?

İngilizce kurslarını özel, özerk, kamu demeden değerlendiriyoruz. Özellikle kurslara gidenlerden, henüz kursa başlamamış veya kursa yazılmayı düşünenlere rehber olabilecek bir konu olması dileğiyle...

İsmek, izmek, busmek veya özel hangi kursa gidiyorsanız veya daha önce gittiyseniz değerlendirmelerinizi eksik etmeyiniz. :)

Herkese başarılar...

Not: Sadece yüz yüze eğitim ile ilgili konu açılmıştır. İnternet üzerinden uzaktan eğitim kursları ve YouTube kursları konu dışıdır. Bu yönde rehber olabilecek tecrübelerinizi veya değerlendirmelerinizi paylaşın.

Ayrıca isteyenler arasından 10 kişiye dijital İngilizce kitabı armağan edeceğim.

Son düzenleme:
Haftanın 5 günü olan ve İngilizce konuşma zorunluluğu olan, fiyatı da güzel (fazla) olan yerler genel olarak güzeldir. Yaz boyu gidip 3 ayda İngilizceyi halledersiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi İngilizce kursu daha iyi, hangisinde hangi kitaplar okutulmakta veya hangisinde hangi hoca ders vermekte?

İngilizce kurslarını özel, özerk, kamu demeden değerlendiriyoruz. Özellikle kurslara gidenlerden, henüz kursa başlamamış veya kursa yazılmayı düşünenlere rehber olabilecek bir konu olması dileğiyle...

İsmek, izmek, busmek veya özel hangi kursa gidiyorsanız veya daha önce gittiyseniz değerlendirmelerinizi eksik etmeyiniz. :)

Herkese başarılar...

Not: Sadece yüz yüze eğitim ile ilgili konu açılmıştır. İnternet üzerinden uzaktan eğitim kursları ve YouTube kursları konu dışıdır. Bu yönde rehber olabilecek tecrübelerinizi veya değerlendirmelerinizi paylaşın.

EnglishTime kursuna gidiyorum B1 seviyesindeyim ve öğrenim olarak hiç memnun değilim. Ticari bir işletme, resmiyet ve samimiyet sadece alışveriş bitene kadar var.

İngilizce öğrenmek için değil, yeni bir şehre taşındığım için biraz da yeni insanlarla tanışmak niyetiyle kaydolduğumdan dolayı çok önemli değil benim için. İngilizce öğrenmek niyetiyle yazılırsanız kendinize çok küfredeceğinizi söylemeyi karakaterime borç bilirim.

Haftanın 5 günü olan ve İngilizce konuşma zorunluluğu olan, fiyatı da güzel (fazla) olan yerler genel olarak güzeldir. Yaz boyu gidip 3 ayda İngilizceyi halledersiniz.

Ne saçmalıyorsun sen? 3 ayda Türkçede seviye atlayamazsın ne İngilizceyi halletmesi?

Siz böyle bir kursa gittiniz mi? Gittiyseniz adını ve şehrini, kitap ve hocasını nasıl değerlendirirsiniz?

Ne saçmalıyorsun abicim sen? 3 ayda Türkçede seviye atlayamazsın ne İngilizceyi halletmesi?
Bu nasıl bir üslup? Zaten senin gibileri 3 ayda bir dili bitiremez rahat ol.
Eskiden lisede okurken sınıfımıza Uygur Türk'ü bir arkadas gelmişti. Türkçeyi 3 ayda kursuna giderek öğrenmişti.
Kim bilir kaç aydır B1 okuyorsun, ya da yıldır 🙂

Eğer İngiltere'de yaşamıyorsak ve bir kursa da gitmiyorsak ben kolay kolay öğrenebileceğimizi sanmıyorum. Herkesin İngilizce konuştuğu bir yerde İngilizce öğrenmek ile Türkiye'de yaşayıp kursa gidip öğrenmek farklı.

Bu arada dijital kitap armağan edeceğimi tekrar hatırlatmak isterim.

Bu nasıl bir üslup?

Öncelikle üslubumun, yorumuna nazaran daha makul olduğunu düşünüyorum. Zira sen bana direkt hakaret ederken ben fikrine hakaret ediyorum. İstersen bunu bir avukata danış.

Kim bilir kaç aydır B1 okuyorsun, ya da yıldır

2 haftadır.

Bir dilin 3 ayda öğrenilebileceğini düşünülemez.

Geri
Yukarı