Hangi internet markası daha iyidir?

Mehmet Aliiii

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 5 ay sonra Superonline taahhütüm bitiyor aslında Superonline'dan çok memnundum fakat son zamanlarda sık sık ağ sorunları yaşanıyor TurkNet'e geçmeyi düşündüm ama önerilerinizi bekliyorum.

Türk Telekom atlyapısı varsa TurkNet'i çok önermiyorum çevrenizdeki altyapıları kontrol etmekte fayda var.

Hepsi TTNet'in altyapısını kullanıyor. Turknet,Millenicom gibi firmaların adresine maksimum verebileceği değerlere bakarak seçim yapabilirsin.

Hepsi ayni tas ayni hamam. Hepsini kullandim. Tek memnun kaldigim Turksat. Onda da ülke genelinde bir yasaklama veya internet yavaslatma oldugunda ilk ben hissediyordum VPN de bir ise yaramiyordu. Bence Turkcelle devam etmelisiniz.

Bölgende hangi İSS daha iyi hizmet veriyor çevrendeki insanlara danışarak kararını verebilirsin. Mesela burada kötü hizmet veren TurkNet sizin orada sorunsuz hizmet veriyor olabilir gibi gibi.

Sol iyidir de, ağ sorunları derken neyi kast ettiniz?

Bağlanma sorunları hocam internet arada kesiliyor ya da bir anlık gidip geliyor.
Doğu tarafında TT iyi hizmet veriyor sanırsam. Batıda ortaya karışık.

İstanbul'da oturuyorum hocam.
Hepsi TTNET'in altyapısını kullanıyor. TurkNet, Millenicom gibi firmaların adresine maksimum verebileceği değerlere bakarak seçim yapabilirsin.

Hepsinin sitesinden altyapı hız sorgulama yaptıktan sonra almak mı daha mantıklı diyorsunuz hocam.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı