Hangi İnternet Servis Sağlayıcısı?

PoyrazNbieX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 24 aydır Superonline kullanıyorum. Bursa Yüzüncü Yıl'da oturuyorum. Lütfen bir servis sağlayıcısı önerir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İSS önerisi isterken altyapı desteğinizi yazın. Böyle konuların çoğunda konuyu açan kişi; altyapısının hangi İSS'ye ait olduğunu, desteklenen altyapı türünü, hızını yazmıyor. Kimse size kafasına göre İSS öneremez. Mesela Superonline oldukça iyi bir İSS fakat altyapısı TT VDSL olan adama gidip Superonline önermek saçma olur.

Alt yapı tt nin çoğunlukla
Benim sana tavsiyem türknet dir
Türknet in sitesine gir ne hız alırım diye sorgula, çıkan sonuç ne ise alırsın, alt yapında sıkıntı yoksa
2 yılı aşkındır türknet liğim hiç sıkıntı yaşamadım hem evimde hem iş yerimde var

Dosya Ekleri

• Screenshot_20181117-001838.jpg
    Screenshot_20181117-001838.jpg
    81,5 KB · Görüntüleme: 77
  • Screenshot_20181117-001756.jpg
    Screenshot_20181117-001756.jpg
    82,6 KB · Görüntüleme: 100
İSS önerisi isterken altyapı desteğinizi yazın. Böyle konuların çoğunda konuyu açan kişi; altyapısının hangi İSS'ye ait olduğunu, desteklenen altyapı türünü, hızını yazmıyor. Kimse size kafasına göre İSS öneremez. Mesela Superonline oldukça iyi bir İSS fakat altyapısı TT VDSL olan adama gidip Superonline önermek saçma olur.

Buna nasıl bakabiliriz şu an Türk Telekom’un sitesinden ne kadar hız alırım ölçeğine bakamıyorum fakat Türknet 16mgbt gibi bir hız verebiliyor diye görünüyor. Konum Kocaeli Darıca.

Bende Arabayatağın'da oturuyorum fiber vardır sizin oralarda neden başka geçiyorsun dostum
değiştirmesem bile paketi değiştireceğim kota çok az geliyor
Alt yapı tt nin çoğunlukla
Benim sana tavsiyem türknet dir
Türknet in sitesine gir ne hız alırım diye sorgula, çıkan sonuç ne ise alırsın, alt yapında sıkıntı yoksa
2 yılı aşkındır türknet liğim hiç sıkıntı yaşamadım hem evimde hem iş yerimde var
bende böyle bir sorun çıktı bütün hepsini doğru yaptım ama yanımızdaki binanın değerleri 35 mpbs download 5 mpbs upload
Ekran Görüntüsü (13).png

şöyle cevap vereyim superonline fiber altyapım var.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı