Hangi İnternet Servis Sağlayıcısını Önerirsiniz?

Daha fazla  
1 ay sonra TTNET ile olan sözleşmem bitecek ve TTNET'in Adil Kullanım Kotası ve hızından memnun olmadığım için değişim kararı aldım. Türknet'e geçmeyi düşünüyorum fakat internette yüzlerce kötü yorum var. Sizce tercihim hangi yönde olmalı?

1 ay sonra TTNET ile olan sözleşmem bitecek ve TTNET'in Adil Kullanım Kotası ve hızından memnun olmadığım için değişim kararı aldım. Türknet'e geçmeyi düşünüyorum fakat internette yüzlerce kötü yorum var. Sizce tercihim hangi yönde olmalı?
Bende bu konuyu düşünüyorum. Eğer şansınızı denemek istiyorsanız Türknete bir geçin. İyi bir firmadır kendisi ama internetten baktığım yorumlara göre müşteri hizmetleri çok kötü. Alternatif firma olarak kesinlikle Netspeed öneririm. Kesinlikle müşteri hizmetleri Türknetden daha iyi.

TurkNet TTNet'den çok daha iyi ama yaşadığın yer de ki interneti hızı nedir ne kadar alabiliyorsun o önemli. Çoğu yer de TT alt yapısı mevcut. Yine hız değişmeyecek ne kadar alıyorsan yine aynısı olacak. Tabi en yükseğini kullanıyorsanız.

Şimdi TurkNet'i alırsın iyi güzel.Fakat oldu ki bir sorunun çıktı o sorununu çözmen imkansıza yakın.Kendi müşteri hizmetleri yok.Sen müşteri hizmetlerini aradığında konuştuktan sonra bunu ileteceğiz diyip kapatıyorlar fakat iletseler bile ilgilenmiyor TurkNet.Zaten bu sebeple taahhüt yok.
Ha denemeye değer mi değer.Fakat uydunet altyapısı varsa uyduneti al derim.Çünkü TurkNet akşam üstü internetteki yoğunluktan dolayı 100mb hız sana 30 mb olarak geri dönüyor.Uydunet altyapısında öyle bir sorun olmuyor.Ki altyapısı varsa tam verimli kullanabiliyorsun interneti.Mesela bende 24mbit interneti var uydunetin ben 23,75 falan alıyorum hız olarak.TTNet mi TurkNet mi dersen altyapısı varsa TurkNet al derim...(Çok konuştum ya :))

Uydunet (Kablonet) kota kullanıyor. Yani gece 2 ile 8 arası indirmeler kotaya giriyor. AKN’li tarifeleri ise ya hızı düşük ya da yüksek fiyatlı oluyor.
24 MBPS 250 GB AKK 70 TL para veriyorum mutluyum. 250 GB aşılmıyor.
Şimdi TurkNet'i alırsın iyi güzel.Fakat oldu ki bir sorunun çıktı o sorununu çözmen imkansıza yakın.Kendi müşteri hizmetleri yok.Sen müşteri hizmetlerini aradığında konuştuktan sonra bunu ileteceğiz diyip kapatıyorlar fakat iletseler bile ilgilenmiyor TurkNet.Zaten bu sebeple taahhüt yok.
Ha denemeye değer mi değer.Fakat uydunet altyapısı varsa uyduneti al derim.Çünkü TurkNet akşam üstü internetteki yoğunluktan dolayı 100mb hız sana 30 mb olarak geri dönüyor.Uydunet altyapısında öyle bir sorun olmuyor.Ki altyapısı varsa tam verimli kullanabiliyorsun interneti.Mesela bende 24mbit interneti var uydunetin ben 23,75 falan alıyorum hız olarak.TTNet mi TurkNet mi dersen altyapısı varsa TurkNet al derim...(Çok konuştum ya :))
Adamlar eve gelip bağlamıyor bile aga.

Uzun zamandır Superonline ile sıkıntı yaşamıyorum geçen haftaki kesinti sıkıntısı dışında. Turbo Yükle paketi var çok işe yarıyor. 24 saatliğine hem download hem de upload hızınız 100Mbps'ye kitleniyor. AKK'den de yemiyor böyle. İstediğiniz kadar alabiliyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı