Hangi İnternet Sitesinden Bilgisayar Toplanmalı?

DarkNight_

Hectopat
Arkadaslar ben bilgisayar toplamayi dusunuyorum ve basta Itopya'dan toplamak istiyordum fakat Itopya diger sitelere gore ornek olarak bir ekran kartini Vatan'a gore bile cok daha pahali satiyor. Karne gunu dolayisiyla indirimlerine baktim indirimde bile maksimum 50 - 100 TL araliginda bir indirim yapmis. Aklimdan cikardim diyebilirim.
Bilgisayar toplayacaksam nereden toplamaliyim? Vatan'dan mi, MediaMarkt'tan mi, Sinerji'den mi, Teknobiyotik mi yoksa baska bir siteden mi?
Istanbul'da oturuyorum o yuzden o teknoloji marketine gidip toplayabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Farklı farklı sitelerden toplayıp indirimli bir şekilde alınmalı bence. Mesela Ekran kartı Sinerjide ucuzdur ordan al, İtopyada RAM ucuzdur ordan al...

Ama tek site zorunlu öyle uğraşamam diyorsan Vatan ve MediaMarkt'ı bence direk elemek lazım ancak indirim gelirse toplanabilir oralardan. Sinerji sanırım bu işin en uygunu gibi duruyor.

Nerede ucuzsa oradan hocam :D Önce parçaları belirleyip sonra tek tek araştırarak en ucuz sitelerden almak en mantıklısı. Saçma sapan siteler tercih edilmediği sürece, bir sıkıntınız olduğunda vs. sıkıntı çıkmıyor.

Farklı farklı sitelerden toplayıp indirimli bir şekilde alınmalı bence. Mesela Ekran kartı Sinerjide ucuzdur ordan al, İtopyada RAM ucuzdur ordan al...

Ama tek site zorunlu öyle uğraşamam diyorsan Vatan ve MediaMarkt'ı bence direk elemek lazım ancak indirim gelirse toplanabilir oralardan. Sinerji sanırım bu işin en uygunu gibi duruyor.
Hocam farkli farkli yerlerden almayi dusunmuyorum, ileride ne olur bilemem toplamama daha var ama suanlik dusuncem parcalari belirleyip o magazaya da gidip anlasip sistemi almak.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı