Hangi interneti sağlayıcısını kullansam daha iyi olur?

MYSTIC_TR

Centipat
Merhaba birkaç ay sonra internete sözleşmesi bitiyor ben şimdiden araştırmak istedim Türk Telekom kullanıyorum ama oradan bir daha kullanmayacağız galiba çünkü çok yavaş sizce hangisini daha iyi?

Alt yapınızın size sunabildiği hız önemli. Ben Bursa'da rezalet alt yapısı olan bir bölgede 16 olan hızımın neredeyse tamamını sorunsuz alabiliyorum ve en ufak bir problemde hemen telefona sarılan biriyim istisnasız her arayışımda o telefon mutlaka açılmıştır ve ilgilenilmiştir. Kalitesiz bir bölgede bana en kaliteli hizmeti sunabilecek tek firma Superonline oldu gayette memnunum 4 yıldır. Ağustos'ta benim de sözleşmem bitiyor yüksek ihtimal yenileyeceğim. İlk önceliğiniz kendi bölgenizde alabileceğiniz Max hız minimum kesinti kopma durumları ve müşteri desteği olmalı.

TürkNet kullanabilirsin yanında ev telefonuda var kullanıyorum mutluyum.

TürkNet'de bayağı şikayet var aslında bende onu istiyordum ama ondan sonra vazgeçtim.
Alt yapınızın size sunabildiği hız önemli. Ben Bursa'da rezalet alt yapısı olan bir bölgede 16 olan hızımın neredeyse tamamını sorunsuz alabiliyorum ve en ufak bir problemde hemen telefona sarılan biriyim istisnasız her arayışımda o telefon mutlaka açılmıştır ve ilgilenilmiştir. Kalitesiz bir bölgede bana en kaliteli hizmeti sunabilecek tek firma Superonline oldu gayette memnunum 4 yıldır. Ağustos'ta benim de sözleşmem bitiyor yüksek ihtimal yenileyeceğim. İlk önceliğiniz kendi bölgenizde alabileceğiniz Max hız minimum kesinti kopma durumları ve müşteri desteği olmalı.

Yanlış hatırlamıyorsam 35 di.
Altyapınızın desteği önemli. Fiber mi kullanacaksınız VDSL mi ?
Arasındaki farkları çok bilmiyorum da biraz açıklar mısınız?

TürkNet'de bayağı şikayet var aslında bende onu istiyordum ama ondan sonra vazgeçtim.

Yanlış hatırlamıyorsam 35'di.

Arasındaki farkları çok bilmiyorum da biraz açıklar mısınız?

Sorun herkeste değil bende o sorunların hiçbiri yok tek sıkıntım ping oda benim kablolarım eski 50 yıllık ev olduğunda yenilkersem ping düşecek.

Millenicom bence.
TürkNet'i önermiyorum kendi sorunları yüzünden 3 hafta bekledim en sonunda sorunu bize buldular iptal ettirdim ve müşteri hizmetleri yok diyebiliriz ama siz bilirsiniz.

Geri
Yukarı