Hangi operatörün interneti daha hızlı?

Bulunduğunuz bölgede göre değişiklik gösterir. Ayrıca her internet paketinin hızı aynı olmuyor. Bunu araştırarak alın.

Denemelerde en yüksek hıza ulaşan operatör Vodafone. :) @er36po
Ama dediğim gibi bulunduğunuz çevre çok önemli bu konuda. Asıl mesele baz istasyonlarında ve tarifede.

Bi ara Vodafone'un çok uygun konuşma ve internet paketi vardı, geçmek istemiştim ancak Vodafone'u kullanan bazı arkadaşlar Vodafone'un her yerde iyi çekmediğini söyleyerek beni soğutmuşlardı. Tabi Vodafone son zamanlarda kapsama alanının bayağı geliştirdi, o nedenle haklı olabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Turkcell ve Vodafone internet hız testi yaptım. İki operatörü aynı coğrafi koşullarda test ettim.

Sonuçlar:

Vodafone: Download: 14.02 Mbps - Upload 4.38 Mbps
Turkcell: Download: 11.54 Mbps - Upload 3.64 Mbps

Bulunduğunuz bölgeye göre değişir ama sanırım alt yapı olarak Turkcell daha iyi, pek bilgili olmasam da , bu konuda yardımcı olduysam ne mutlu bana, ayrıca belirtmek isterim ben Vodafone kullanıcısıyım .

Sorun büyük ihtimalle benim paketimden veya bulunduğum bölgeden kaynaklı ama mobil internetim felaket yavaş, Turkcell kullanıyorum.

Ben Turkcell Sınırsız 4GB + 1000 Sms paketini kullanıyorum. Genel olarak memnunum ve internet hızı gayet iyi. Diğer operatörlerin internet tarifeleri hakkında bilgim yok. :kararsız:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı