Hangi interneti seçmeliyim?

Oktay Usta

Decipat
Yer
Kappppadokkya
Daha fazla  
Meslek
Ders çalışmak
Herkese merhabalar. Şu an Türk telekomluyum ve 16mbs hızım var ama testlerde 12-11 gözüküyor download 1.5 ama 1 download yapıyor bıktım ping yüksek hiçbir oyunu doğru düzgün oynayamıyorum video izleyemiyorum. Altyapım 85mbs destekliyor fakat birçok tercih var. Millenicom ve TürkNet var TürkNet önerilmiyor bende Millenicom almak istiyorum 100mbs sınırsız 100 TL sizce bunu mu tercih etmeliyim yoksa önerdiğiniz var mı? Download 2MB yüksek olursa iyi olur. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba, şuanda kullanmış olduğun internet anladığım kadarıyla ADSL görünüyor, TT'den ayrılmadan VDSL paket seçeneklerine göz atabilirsin, onun dışında piyasada bir çok sağlayacı bulunuyor ancak onlarında çoğunun TT alt yapısı ile hizmet verdiğini hatırlıyorum.

TürkNet'te canlı destek hattı yok, diğerlerinde var.

Bu yüzden TürkNet'i seçeneklerimden sildim.

Büyük ihtimalle Millenicom'a geçeceğim TürkNet destek hattı yok o olmaz, Millenicom güzel geldi. Türksat Kablonet gereksiz pahalı.

Bir de modem önerebilir misiniz, ya da Millenicom modem veriyor mu? Veriyorsa iyi midir?

Aga alt yapında sorun yoksa milleni tavsiye ederim. Modem olarak ASUS DSL N-16 kullanıyorum Wi-Fi kalitesi fena değil ama çok iyi de değil onlarda o modemi veriyorlardı galiba tam emin değilim, kurulum ekibinin elinde ne varsa onu da verebiliyorlar. 1 ay ücretsiz kullanmak istersen davet kodu atabilirim. Onun dışında 35 Mbps'lik tarife kullananlara upload artışı vermıyorlar pinti herifler :D.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı