Hangi iOS sürümünü kullanıyorsunuz?

Bana da öyle geliyor. 17'yi zaten almayacağım için. :D Şahsen 17 ve daha üstünü alacak bir telefonum olsaydı 16'yı yüklemez direkt 17'ye geçerdim. 14'ü de atlamıştım mesela.
Hocam ben telefonu aldığımda direkt olarak İOS 16.4 ile birlikte gelmişti, yoksa büyük ihtimalle İOS 16’yı kurmazdım.

Gerçekten öyle hocam 😀 YouTube'dan Speedtest videolarını izliyorum ve neredeyse bütün IPhone'ların performansları iOS 16 ile birlikte ciddi derecede düşmüş.
Uygulama desteği kalmayınca (muhtemelen 2-3 yıla) 16'ya geçip telefonu ölüme gönderirim artık. Hiç hoşlanmadığım bir sürüm. Belki de en kötü sürümdür.

Konu iPhone konusu ama olsun. :D

iPhone 11 telefonum, iOS 16.5 kullanıyorum.

İOS 12.5.7, Apple'ın en işkenceli telefonu iphone 6'dır. Film izlemeye kalk İOS sürümü yetmez, müzik dinlemeye kalk şarjı biter, oyun oynamaya kalk hiçbir oyunu açmaz, hiçbir şeye yaramıyor, işkence çekiyorum.

İOS 12.5.7, Apple'ın en işkenceli telefonu iphone 6'dır. Film izlemeye kalk İOS sürümü yetmez, müzik dinlemeye kalk şarjı biter, oyun oynamaya kalk hiçbir oyunu açmaz, hiçbir şeye yaramıyor, işkence çekiyorum.
iOS 13 almayarak fena harcandı o telefon, en azından koyu mod özelliği vermelilerdi bence iPhone 6'ya.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı