Hangi iPhone modeli alınmalı?

Parasına alınabilecek en uzun süre rahatça kullanılabilecek cihaz mi? Aynı paraya S22 satıyorlar farkındaysanız. Daha önce iPhone deneyimlemis biri olarak IP11 o kadar etmez. S10+ kullandığım zamanda arkadaşın 11'i ile yan yana koymuştuk, kasa, ekran, kamera olarak çocuk kendi telefonunun kötü olduğunu kabul etmişti ki S22 ile S10+ arasında fark var.
Aynı parayı ödeyip video exportlarken ortalama 2-3 kat daha fazla beklemek istemezdim açıkçası. Veya instagrama video atarken çamurlaşıp fps dropları yemesini veya kamera değiştirirken cihazın kendini teslim etmesini. Bunlara okeyse alabilir tabii ki. 🤣🤣🤣🤣🤣

Ayrıca sizin gibi fanboylar'a laf anlatmakla uğraşmamak için "aynen kardeşim kötü evet" deyip geçmiş de olabilir. Sizinle gerçekten uğraşılmıyor. 😂😂🤣🤣😂😅😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

Aynı parayı ödeyip video exportlarken ortalama 2-3 kat daha fazla beklemek istemezdim açıkçası. Veya Instagram'a video atarken çamurlaşıp FPS dropları yemesini veya kamera değiştirirken cihazın kendini teslim etmesini. Bunlara okeyse alabilir tabii ki. 🤣🤣🤣🤣🤣

Ayrıca sizin gibi Fanboylar'a laf anlatmakla uğraşmamak için "aynen kardeşim kötü evet" deyip geçmiş de olabilir. Sizinle gerçekten uğraşılmıyor. 😂😂🤣🤣😂😅😂🤣😂🤣😂🤣😂🤣😂

Ben mi Fan boyum:D anladim.

Yeni konular

Geri
Yukarı