Hangi iPhone modeli alınmalı?

iPhone 7 3 bin tl civarında Plus modeli ise 3600 3700 arası 3 bini vereceksem üstüne 600 700 koyup plus almak daha mantıklı olur fakat iP7 Plus beni nereye götürür ne kadar tatmin eder?

Isırılmış elma logolu hiç bi şeyin alınmasının akıl karı bir iş olduğunu düşünmüyorum. Isırılmış elma logolu ürün kullanan fanboylar gelmeden gideyim de ısırılmış elma logolu markanın vermiş olduğu zekaları aşar beni çünkü.

Samsung S8'e 3500 küsür verdikten sonra arıza cıktığında değişim yapacak mı yada düştüğünde ekran masrafı ne olacak iPhoneden iki kat olur muhtemelen kısıtlı bi işletim sistemi deneyim edindim eş dostan iPhone 5s kullanmıştım bi ara genel düşünecek olursak iPhone her yönden iyi bi durumda fanboylukla alakası yok

6s Plus ta alabilirsiniz işimi görsün yeter diyorsanız. Oyun oynanmadığı sürece en az 4 sene idare edecek cihaz. Bataryasının kondisyonu iyi olsun yeter ki.

6S ile 8 arasında kamera haricinde bir fark yok. İşlemcisi daha iyi felan filan diye cahillere bakma sen. iPhone 6S bir “telefon” olarak gayet işini görür. Fazla para vermene gerek yok.

6s Plus ta alabilirsiniz işimi görsün yeter diyorsanız. Oyun oynanmadığı sürece en az 4 sene idare edecek cihaz. Bataryasının kondisyonu iyi olsun yeter ki.
6S Plus ile 7 Plus farkı nedir ?

6S ile 8 arasında kamera haricinde bir fark yok. İşlemcisi daha iyi felan filan diye cahillere bakma sen. iPhone 6S bir “telefon” olarak gayet işini görür. Fazla para vermene gerek yok.
6S güzel fakat eski oldugu için minimum 2 yıl kullanacağım 2700 TL vermek yerine iPhone 7 yada Plus modelini almak istiyorum siz ne düşünüyorsunuz?

6S Plus ile 7 Plus farkı nedir ?

6S güzel fakat eski oldugu için minimum 2 yıl kullanacağım 2700 TL vermek yerine iPhone 7 yada Plus modelini almak istiyorum siz ne düşünüyorsunuz?

Dediğiniz gibi olabilir. Sonuçta sıfır alacaksınız ve yeni bir model olsun mantığıyla hareket ediyorsunuz. Ben yerinizde olsam “Plus” modelini tercih ederdim. En azından ekranı 1080p ve 3GB Rami var.

Dediğiniz gibi olabilir. Sonuçta sıfır alacaksınız ve yeni bir model olsun mantığıyla hareket ediyorsunuz. Ben yerinizde olsam “Plus” modelini tercih ederdim. En azından ekranı 1080p ve 3GB Rami var.
Aynen bende öyle düşündüm kullanabildiğim kadar kullanayım hem tatminkarlık açısından benim için yeteceğini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı