Hangi iPhone'yi almalıyım?

Ömer Yomra

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RX6600 8 GB 16 GB RAM RYZEN 5 5500
Merhaba arkadaşlar, ben iPhone 7 kullanıyorum artık tuşsuz daha büyük bir IPhone'ye geçme hayalim var. Şimdi ben telefon piyasasını fazla bilen takip eden birisi değilim. Fiyatlara baktım iPhone X ile XR aynı fiyat XS ile 11'de aynı fiyata yakın. Sizce bunların arasından hangisini almalıyım? Yani fiyatı düşük olanı tercih etmek isterim ama çok bariz büyük farklar var biraz daha para koy üstünü al der misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şuan en alınası iPhone modeli 11. Gerek bataryası gerek işlemcisi ve kamerası X ve XS den iyi.

iPhone X ve XS in tek artısı ekranın oled olması fakat benim için ise bu tam tersi eksi çünkü oled ekran maliyetleri çok yüksek X ve XS in ekranı kırıldığında vereceğiniz ücret 11 in 2 katı kadar.

Tavsiyem 11.

Anladığım kadarıyla kamera ile çok işiniz yok gibi duruyor. Yenilik ve güncellik açısından İPhone 11 tercih edebilirsin. Eğer yok bu kadar işim dersen, IPhone SE 2020 bakabilirsin.

OLED ekran sizin için önemli değil ise bütçene göre XR veya 11 alabilirsiniz. Ancak bu modellerde 3D Touch da yok, aklınızda bulunsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı