Hangi işletim sistemi kullanılmalı?

Windows 10 32 Bit senin sistemine benzeyen bir sisteme sahibim gayet memnundum fakat ben değişikliği seven insanım sürekli bir işletim sisteminde takılı kalmayı sevmem ama yine de hem oyun performansı hemde bilgisayar olarak max performans istiyorsan Windows 10 en iyisidir.

Windows 10 32 Bit senin sistemine benzeyen bir sisteme sahibim gayet memnundum fakat ben değişikliği seven insanım sürekli bir işletim sisteminde takılı kalmayı sevmem ama yine de hem oyun performansı hemde bilgisayar olarak max performans istiyorsan Windows 10 en iyisidir.
Sürekli aynı sistemi kullanmayı ben de sevmiyorum, Windows dışında PC'ye kurulabilen hangi sistemleri kullanıyorsun? Ya da Ubuntu dışında önerebileceğin bir Linux dağıtımı var mıdır?

Linux güzel bir işletim sistemi fakat programlama yazılım vırt zırt ile uğraşmayacaksan ne gerek? Veyahut W10 64 Bit ve Linux'u Dual Boot yapabilirsin. Ben yazılım dilleri ve hacking ile uğraştıgım için Kali Linux kullanıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı