Hangi ISS tercih edilmeli?

Hiçbir ISS 50 Mbps satmıyor ya da satıyor da ben bilmiyorum. Bu durumda en iyi seçim 35 Mbps olacaktır sizin için, hangisi size uyuyorsa ona geçin. Ben Netspeed tavsiye ederim.

50 Mbps'yi sonuna kadar almak istiyorum diyorsanız da yine en uygun Netspeed gözüküyor, İstanbul'da değilseniz Comnet önermem. Ping sıkıntısı oluyor.
İstanbul'dayım Sancaktepeye taşındık ama Üsküdar gibi hizmet vereceklerini sanmıyorum.

Hiçbir ISS 50 Mbps satmıyor ya da satıyor da ben bilmiyorum. Bu durumda en iyi seçim 35 Mbps olacaktır sizin için, hangisi size uyuyorsa ona geçin. Ben Netspeed tavsiye ederim.

50 Mbps'yi sonuna kadar almak istiyorum diyorsanız da yine en uygun Netspeed gözüküyor, İstanbul'da değilseniz Comnet önermem. Ping sıkıntısı oluyor.
Ben Tekirdağ Süleymanpaşa da oturuyorum ping 15-45 arasında değişiyor

İstanbul'dayım Sancaktepeye taşındık ama Üsküdar gibi hizmet vereceklerini sanmıyorum.
Büyük ihtimalle sende comnete geçersen benim aldığım ping değerlerine benzer değerler alıcaksın

İstanbul'u bilmediğim için bir şey diyemem ama Comnet'in sadece İstanbul'da pop noktası var onun için diğer illerde ping yüksek oluyor. İstanbul'daymışsınız zaten, semt çok fark etmez diye düşünüyorum.

Ben Tekirdağ Süleymanpaşa da oturuyorum ping 15-45 arasında değişiyor

Büyük ihtimalle sende comnete geçersen benim aldığım ping değerlerine benzer değerler alıcaksın
İstanbul'da olsanız daha iyi ping alırsınız.

Hangi il ve ilçedesiniz?
istanbul sancaktepe

Böyle farklı altyapı hızları doğru değil. Altyapı bilginiz güncellenmemiş. Hepsi Türk Telekom altyapısı kullanıyor zaten, farklı hız veremezler böyle. Buradan altyapınızı kontrol edip fotoğraf atabilir misin:

1656447102165.png

Bahsi geçen yerde başka bir operatöre ait altyapı yok ise TurkNet alın.
Ayrıca Facebook'ya da buradaki GigaFiber uzmanı arkadaşlara TurkNet'e sorun bölgeniz için fiber planlaması var mı diye?
Sordum yokmuş şimdilik.

Geri
Yukarı