Hangi ISS'e geçilmeli?

Hocam Speedtest biraz farklı olmuş ama genel olarak bakıldığında iyi duruyor. Tabii aynı testi Millenicom için de yapan varsa incelemek lazım.

Altyapınız hangi ISS'de daha yüksek hız veriyorsa ve fiyatıda size uygunsa ona geçin. Buna biz değil sizin yaşadığınız konum ve bütçeniz iyi bir karar verecektir.
Sadece fiyat ve Mbps hızına bakmak doğru değil. Ağ kalitesi var, kesintiler var, ping farkı var.

Sene sonuna kadar GigaFiber'de zamlanır mutlaka hocam.

Hocam Speedtest biraz farklı olmuş ama genel olarak bakıldığında iyi duruyor. Tabii aynı testi Millenicom için de yapan varsa incelemek lazım.
Sunucular otodaydı, elle seçmek o an aklıma gelmedi valla. Konu altında da belirttik onu, keşke dikkat etseydim ona da ama artık geçti.

Kendim kullandığım ve önermek istediğim ISS forumda yasaklı olduğu için öneremiyorum. Onun haricinde Millenicom yerine Netspeed'i seçmenizi öneririm.
Bence yasaklamaları saçma böyle sürekli öven kişilere ceza verilmeli. GIBIRnetten bahsediyorsunuzdur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…