Hangi kafein kapsülü daha iyi?

Araseksi

Hectopat
Merhaba iki kafein kapsülü arasında kaldım. Sizce hangisi daha iyi? Fiyat önemli değil.
20 TL kupon var 188 TL oluyor.
Mysuplement bilindik iyi bir marka ancak ürünün yorumu yok. Diğer ürünün ismini duymadım o yüzden emin değilim.
( Ürünler aynı sadece mysuplement 10 kapsül daha fazla B6 ve B12 vitamini ilavesi var )

En ucuzu hangisiyse onu tercih etmelisin diyeceğim. Bu durumda da simple nutrition oluyor sanırım cevap.Ülkedeki markaların en az yarısına bunlar üretici ve tedarikçiydi, ancak kendisi sattığı zaman daha çok kazanabileceğini anlayınca işleri değiştirdi. Güvenilir bir marka kendisi.

Kopununu burada kullan derim, bir kafein hapından senin antrenman performansını arttırmasını beklersin, günlük alman gereken multivitamin ihtiyacını gidermesini değil.
Attığım ürün hoş baya, taurinle birleşince fakir pre'si oluyor. Ucuza halloluyor, bir de yanında antrenmandan önce sodyum, magnezyum gibi pump yapan mineralleri alırsanız tadından yenmez.

Kopununu burada kullan derim, bir kafein hapından senin antrenman performansını arttırmasını beklersin, günlük alman gereken multivitamin ihtiyacını gidermesini değil.
Attığım ürün hoş bayağı, taurinle birleşince fakir Pre'si oluyor. Ucuza halloluyor, bir de yanında antrenmandan önce sodyum, magnezyum gibi pump yapan mineralleri alırsanız tadından yenmez.

Bu üründe kupon yok ve biraz pahalıya denk geliyor şu an kartta 190 TL var

O kadar memnunum ki anlatamam.

Biraz daha pahalıya denk geliyor ama Migros'ta 190 TL'ye vardı bulursam alabilirim ( Migros bayağı uzak sanırsam vazgeçtim )

En ucuzu hangisiyse onu tercih etmelisin diyeceğim. Bu durumda da simple nutrition oluyor sanırım cevap. Ülkedeki markaların en az yarısına bunlar üretici ve tedarikçiydi, ancak kendisi sattığı zaman daha çok kazanabileceğini anlayınca işleri değiştirdi. Güvenilir bir marka kendisi.

Mysuplement ile simple arasında kaldım. Nedense mysuplement almak istiyorum

Attığım ürün hoş bayağı, taurinle birleşince fakir Pre'si oluyor. Ucuza halloluyor, bir de yanında antrenmandan önce sodyum, magnezyum gibi pump yapan mineralleri alırsanız tadından yenmez.

Bigjoy ile mysuplement aynı firmanın zaten daha ucuza varken niye bunu alayım ki

Son düzenleme:
Bu üründe kupon yok ve biraz pahalıya denk geliyor şu an kartta 190 TL var

Biraz daha pahalıya denk geliyor ama Migros'ta 190 TL'ye vardı bulursam alabilirim ( Migros bayağı uzak sanırsam vazgeçtim )

Mysuplement ile simple arasında kaldım. Nedense mysuplement almak istiyorum

Bigjoy ile mysuplement aynı firmanın zaten daha ucuza varken niye bunu alayım ki
Taurini fark etmedim My Supplementi alın.

Geri
Yukarı