Hangi kartı satın almalıyım?

Arda 2006

Hectopat
Daha fazla  
1 2 senedir ininal kullanıyorum, EFT yapılıp hesabıma babamdan para atması gerekiyor. Tosla aldım ama maalesef olmuyormuş. Bu durumda Papara Paycell gibi bir şey almam gerek ama EFT yapılması lazım yani bana para gelmeli yaş 18 altı. 17. ne almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
1 2 senedir ininal kullanıyorum, EFT yapılıp hesabıma babamdan para atması gerekiyor. Tosla aldım ama maalesef olmuyormuş. Bu durumda Papara Paycell gibi bir şey almam gerek ama EFT yapılması lazım yani bana para gelmeli yaş 18 altı. 17. ne almalıyım?
Paycell sakın alma, çok kötü. Papara en iyisi.

Babanın sana para atmasımı gerek?Öyle ise ininalde zaten mevcut.

Papara en mantıklısı 13-15 yaş için fakat 17 yaşınızdaysanız sizi almaları lazım garanti kartlarına falan.

Paparaya başka isme kayıtli banka kartından para yatırılmıyor diye biliyorum. Nays ta yatırılıyordu ancak fiziksel kartı yok telefonunuzda NFC varsa kart yerine kullanabiliyorsunuz.

Papara alabilirsinn
Ayrıca bir yakının papara kullanıyorsa ondan refarans kodu iste iknizde 15 tl kazanbiliyorsunuz

Yeni konular

Geri
Yukarı