Sonsuzheycan

Decapat
Ben oyun oynamayı çok seven birisiyim ve bir miktarda bütçem var. Kasa için 10-13 bin lira arası monitör için 1-3 bin lira arası bir şey düşünüyorum. Hazır toplanmış kasa almak istiyorum ve aynı zamanda oyunlarda yüksek kalitede oynarken yüksek FPS almak istiyorum. Mesela rahatlıkla GTA5'de max grafiklerde 100 FPS ve üstünde stabil bir şekilde kalmasını istiyorum sizce hangi kasa ve monitör parasını hak ederek bana oyunlarda güzel deneyim sunar.

Kasa Çeşitleri: Masaüstü Bilgisayar Modelleri & Masaüstü Bilgisayar Fiyatları - Vatan Bilgisayar
Monitör Çeşitleri: Bilgisayar Monitörleri ve LED-IPS Monitörler - Vatan Bilgisayar

Fazla büyük bir monitör istemiyorum açıkçası Şimdiden Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben oyun oynamayı çok seven birisiyim ve bir miktarda bütçem var. Kasa için 10-13 bin lira arası monitör için 1-3 bin lira arası bir şey düşünüyorum. Hazır toplanmış kasa almak istiyorum ve aynı zamanda oyunlarda yüksek kalitede oynarken yüksek FPS almak istiyorum. Mesela rahatlıkla GTA5'de max grafiklerde 100 FPS ve üstünde stabil bir şekilde kalmasını istiyorum sizce hangi kasa ve monitör parasını hak ederek bana oyunlarda güzel deneyim sunar.

Kasa Çeşitleri: Masaüstü Bilgisayar Modelleri & Masaüstü Bilgisayar Fiyatları - Vatan Bilgisayar
Monitör Çeşitleri: Bilgisayar Monitörleri ve LED-IPS Monitörler - Vatan Bilgisayar

Fazla büyük bir monitör istemiyorum açıkçası Şimdiden Teşekkürler.
Bence vatan tercih etme o fiyatlara muhteşem bir pc toplanır.

Bütçeniz çok güzel, bunu hazır sistem alarak heba etmeyin üstelik bunu bir de Vatan gibi bir yerden yaparsanız iyice rezil rüsva olur bütçeniz.

Düşünceleriniz için sağolun, peki o paraya hangi parçaları alıp birleştirir isem çok yüksek kalitelerde yüksek FPS alan bir pc toplayabilirim. Pek anlamıyorum bu işlerden yardımcı olur musunuz? Parçaları vatan'dan mı alayım başka bir teknoloji mağzasından mı? İnternetten sipariş etmek istemiyorum pek güvenmiyorum açıkcası teşekkürler.

Sitede tavsiye edilen belli başlı firmalardan alışveriş yapmanızda sakınca yok. Olay güven olayı ise, Vatan bilgisayar gözünüzün içine baka baka yapıyor diye güvenilesi olmuyor. ( Kdv indirimleri hariç, o zaman güzel şeyler yakalanabiliyor, yiğidi öldürelim hakkını da yanına bırakalım)

Böyle bir bütçede en mantıklısı, Ryzen 7 2700X ve GTX 1080 Tİ kombinasyonlu bir sistem oluşturmanızdır.

Kafanız karışık anladığım kadarıyla. Boş bir vaktimde ilgileneceğim.
Şu an Hepsiburada da Kdv indirimi varken monitör detayını çözmekte fayda var, 300-400 tl ucuza alınmış bir monitör büyük fayda sağlayacaktır.

Haklısınız, o zaman konuyu şu şekilde değiştirsem, 10-13 bin lira arası bir bilgisayar kasası toplamak istiyorum ve oyun için, video çeken birisi değim yada yayın yapan o yüzden render hızı için değil oyunlar için pc toplayacağım. 10-13 bin lira arası bir kasanın içinde bulunması gereken parçaları yazar mısınız?
Böyle bir bütçede en mantıklısı, Ryzen 7 2700X ve GTX 1080 Tİ kombinasyonlu bir sistem oluşturmanızdır.

Kafanız karışık anladığım kadarıyla. Boş bir vaktimde ilgileneceğim.
Teşekkür ederim yanıtınızı heycanla bekliyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı