Hangi köpek cinsi seçilmeli?

Arkadaşlar merhaba, ilk köpeğimiz olacak. Evde küçük kardeşim olduğu için sakin huylu ve sevecen olması gerek. Hangi köpek cinsini seçmeliyiz? Küçüklüğümden beri Alman Çoban Köpeklerini çok sevmişimdir, onlar iyi bir seçim olur mu? Buna ek olarak, ilk kez köpek besleyecekler için önerileriniz var mı? Teşekkürler şimdiden.
Sokaktan alsan birini de hayatını değiştirsen olmaz mı? Köpekler sahiplerini seçmez, siz neden seçiyorsunuz?

Öncelikle bu konuda ağır çoğunluk benim bahsettiğim şekilde yaptığı için öyle bir yorum yaptım, fakat yine de bu durum 2. cümledeki yorumumun doğruluğunu değiştirmez.
Seçebilirim köpeği, bu benim en doğal hakkım. Seçebilme imkanım varken agresif, hareketli bir köpek yerine sakin, sevecen bir köpek seçerim. İnsanların bebekler için seçme imkanı olsa onlar da zeki, sakin, sevecen bir bebek seçerler. Gayet normal bir durum.

Seçebilirim köpeği, bu benim en doğal hakkım. Seçebilme imkanım varken agresif, hareketli bir köpek yerine sakin, sevecen bir köpek seçerim. İnsanların bebekler için seçme imkanı olsa onlar da zeki, sakin, sevecen bir bebek seçerler. Gayet normal bir durum.
Buradaki durum o değil evladım, evde kangal besleyemezsin ama senin burada sorduğun soru köpeğin CİNSİ. Madem senin dediğin gibi o zaman neden cins istiyorsun? Yine herhangi bir cinsin sakin olanını alabilirsin değil mi? Yazmadan önce bir kendinle tezat düşme önce.

Buradaki durum o değil evladım, evde kangal besleyemezsin ama senin burada sorduğun soru köpeğin CİNSİ. Madem senin dediğin gibi o zaman neden cins istiyorsun? Yine herhangi bir cinsin sakin olanını alabilirsin değil mi? Yazmadan önce bir kendinle tezat düşme önce.
Dostum olayı ne kadarda çok abarttın, eğer bu gece daha rahat uyumanı sağlayacaksa evet, köpek seçiyorum. Durumumu yukarıda anlattım, bir arkadaşda anlattı. Daha fazla uzatmaya gerek yok.
Evin içinde bakacaksan kesinlikle küçük cinsleri tercih et. En uysal golden bile çok fena tüy döküyor.
Tüy dökmesini temizlerim, o konuda sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı