Hangi konsol alınmalı?

Katil_Civciv1

Zeptopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben bir konsol almayı düşünüyordum. Sonra PS5 kolunun PS5 olmadan PC'ye bağlandığını öğrendim. Ben DualSense alsam, Game Pass ve PS Plus falan alsam hem ucuz fiyata çok oyun oynarım, hem tek konsol aldığım için özel oyunları kaçırmam diye düşünüyorum. Laptopum var galiba Windows 10 ve DualSense Windows 11 ve 10'a bağlanıyor. Direk konsol mu alayım yoksa dediğimi mi yapayım? Eğer yaparsam 18k kar ederim.

Arkadaşlar merhaba, ben bir konsol almayı düşünüyordum. Sonra PS5 kolunun PS5 olmadan PC'ye bağlandığını öğrendim. Ben DualSense alsam, Game Pass ve PS Plus falan alsam hem ucuz fiyata çok oyun oynarım, hem tek konsol aldığım için özel oyunları kaçırmam diye düşünüyorum. Laptopum var galiba Windows 10 ve DualSense Windows 11 ve 10'a bağlanıyor. Direk konsol mu alayım yoksa dediğimi mi yapayım? Eğer yaparsam 18k kar ederim.
PS Plus sadece konsolda kullanılır? Özel oyunlarını bilgisayardan nasıl oynamayı düşünüyorsunuz?

DualSense ile Game Pass veya diğer mağazalardan aldığınız oyunlarda oynayabilirsiniz ama hepsinde PS5'teki performansı vermiyor bazı oyunlarla uyumu yok diye biliyorum hem titreşim olarak hem de üçgen kare yuvarlak çarpı tuşları yerine A, X, Y, B gözüktüğünü diyenler vardı. Kafanızın rahat olması adına Windows için Xbox 9.nesil gamepad alsanız daha iyi olacaktır. PS Plus sadece PS konsollarında mevcut. İnternet hızınız çok yüksekse bölgenizi değiştirip PS NOW'a bağlanarak bazı oyunları stream edebilirsiniz.

PS Plus sadece konsolda kullanılır? Özel oyunlarını bilgisayardan nasıl oynamayı düşünüyorsunuz?

Bilgim yoktu ben var sanıyordum üzgünüm.

DualSense ile Game Pass veya diğer mağazalardan aldığınız oyunlarda oynayabilirsiniz ama hepsinde PS5'teki performansı vermiyor bazı oyunlarla uyumu yok diye biliyorum hem titreşim olarak hem de üçgen kare yuvarlak çarpı tuşları yerine A, X, Y, b gözüktüğünü diyenler vardı. Kafanızın rahat olması adına Windows için Xbox 9.nesil gamepad alsanız daha iyi olacaktır. PS Plus sadece PS konsollarında mevcut. İnternet hızınız çok yüksekse bölgenizi değiştirip PS Now'a bağlanarak bazı oyunları stream edebilirsiniz.

Öneriniz PS5 almam mı bir gameplay alıp onunla devam etmem mi? En az 5 yıl falan kullanırım.

PS5 alıp geç ve oyun keyfinin tadını çıkar dostum. Bunu 18 senedir bilgisayar kullanan, konsol sahibi olamamış, 3-5 senedir olabilecek ama israf olacağı için almayan biri olarak rahatlıkla söyleyebilirim :) Oyun oynamaya yeterli vaktim olsa PS 5 hiç düşünmeden alırdım.

Geri
Yukarı