Hangi konsol alınmalı?

POİSON KİNG

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorsunuz ki PlayStation ve Xbox yeni konsollarını yıl sonunda tanıtıcalığını sızdırmış gibi mevzular var. Ben bugün hangi konsolu almalıyım ve yeni konsollar beklenmeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Gamepass sevdalısı değilseniz Xbox önermiyorum PS5 alın derim. Çok daha kaliteli özel oyunlar, Dualsense, oyunların daha iyi optimize edilmesi, PS Plus başlıca sebepler.

Tam araştırmadım ama 2025'e kadar yeni konsollar gelecektir GTA6'dan dolayı biliyoruz zaten yeni konsollarla beraber çıkış yapacak.

Yeni konsol gelmez hocam ara konsol gelir PS5 Pro gelecektir muhtemelen PS5 daha uzun süre götürür.

Arkadaşlar biliyorsunuz ki PlayStation ve Xbox yeni konsollarını yıl sonunda tanıtıcalığını sızdırmış gibi mevzular var. Ben bugün hangi konsolu almalıyım ve yeni konsollar beklenmeye değer mi?

Direkt olarak PS5 alın hocam 4K vrr olan güzel bir televizyona sahipseniz Pro beklenebilir ama yoksa normal olanda işinizi görecektir DualSense ile oyun oynamak ciddi şekilde keyifli.

Bütçen sıkıntılıysa Xbox Series S GTA 6 da ona çıkacak coğu oyunda Turkcell'i ama param var diyorsan PS5 öneririm.

9. nesil konsolların 3 yıl ömrü kaldı. Eğer iyi bir PC'in varsa PS5 öneririm, Xbox'a kıyasla çok daha kaliteli exclusive oyunları var. Eğer PC'in yoksa ve oyunlara verecek paran çok yoksa Xbox almanı öneririm,
Microsoft Store'da hala fiyatlar zamlanmadı.

Geri
Yukarı