Hangi konsolu almalıyım?

Kullandığım laptop kaliteli oyunları oynatacak kadar güçlü olmadığı ve masaüstü bilgisayar toplayacak bütçem ve alanım olmadığından oyun oynamak için konsol almayı düşünüyorum. PS5'in exclusive oyunlarını da oynamak istiyorum ancak bütçemi de çok zorlamayacak bir konsol istiyorum. Sizce hangi konsolu almalıyım?

Hocam exclusive oyunları oynamayı çok istiyorum diyorsanız 7500-8000TL aralığında 2. el PS4 Pro alınabilir. Ancak PS4 Pro alacaksanız ev cihazı olmasına dikkat edin PS Cafe cihazları sıkıntılı olabiliyor. Eğer bütçeniz yeterse ve exclusive oyunları oynamasam da olur diyorsanız 10.000 TL civarına piyasadaki birçok oyunu 60FPS+ oynatacak kasalar var. Size kalmış.

Ben şimdilik PS5 almayı düşünüyorum çünkü asıl exclusive oyun dememin sebebi Marvel's Spider-Man oynamak istemem. Yeni oyunun da PS5'e özel olarak çıkacağını düşünürsek PS5 almak PS4 Pro'ya da Slim almaktan daha mantıklı geliyor bana. Ama PS5 yerine alacaksam Xbox Series S almayı düşünüyorum. Bu konuda başka önerileriniz var mı?

Kullandığım laptop kaliteli oyunları oynatacak kadar güçlü olmadığı ve masaüstü bilgisayar toplayacak bütçem ve alanım olmadığından oyun oynamak için konsol almayı düşünüyorum. PS5'in exclusive oyunlarını da oynamak istiyorum ancak bütçemi de çok zorlamayacak bir konsol istiyorum. Sizce hangi konsolu almalıyım?
Series X veya Series S alın. PlayStation çöpüne para harcamayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı