700 TL ile Hangi Konsolu Almalıyım?

FIFA 19 çıkmış. Yani daha mı güncel olur diye kastediyorum? PSP var zaten bende. Sony iyi gibi geliyor. Sizce 3DS alınır mı?

Artık gelmeyecek galiba. Konsolun gücü az zaten. Bildiğim kadarıyla FIFA 19 falan bazı özelliklerden kısılarak gelmiş (böyle okumuştum yanlış bilgilendirme yapmak istemem). Ama yine de sizi tatmin edebilir. Oynanacak oyunları var. Konsolu kırarsınız, mod paketi yüklersiniz, Türkçe yama yüklersiniz. Ben olsam PS3 alırdım ama malum virüs var, şimdi almak ne kadar iyi olur bilemem.

Kısaca efendim siz ikinci elden test ederek temiz bir PS3 bulursanız alabilirsiniz.

Artık gelmeyecek galiba. Konsolun gücü az zaten. Bildiğim kadarıyla FIFA 19 falan bazı özelliklerden kısılarak gelmiş (böyle okumuştum yanlış bilgilendirme yapmak istemem). Ama yine de sizi tatmin edebilir. Oynanacak oyunları var. Konsolu kırarsınız, mod paketi yüklersiniz, Türkçe yama yüklersiniz. Ben olsam PS3 alırdım ama malum virüs var, şimdi almak ne kadar iyi olur bilemem.

Kısaca efendim siz ikinci elden test ederek temiz bir PS3 bulursanız alabilirsiniz.
Sahibinden'den GET olarak alınır mı?

Wii, PS Vita, PS3, Xbox 360'dan birini düşünüyorum sizce hangisi alınmalı? Bazıları PS4 oyunlarını PS Vita üzerinden oynuyor. Bu nasıl oluyor? O yüzden PS Vita'ya önceliğimi verdim. Sizce hangisi alınmalı? Maksimum 700 TL verebilirim. PS Vita ise 400-500 arası satılıyor. Alınır mı? Wii üzerinde çok oyun varsa onu da alabilirim. Yani güzel oyunları var ise.
PS4 oyununu Vita üzerinden oynamak için aynı zamanda PS4 sahibi de olman gerek. Aslında oyunu evdeki PS4 açıyor ama kontroller ve görüntü internet üzerinden Vita cihaza aktarılıyor 😀

Geri
Yukarı