Hangi konsolu almalıyım?

Legend2812

Femtopat
Daha fazla  
Kullandığım laptop kaliteli oyunları oynatacak kadar güçlü olmadığı ve masaüstü bilgisayar toplayacak bütçem ve alanım olmadığından oyun oynamak için konsol almayı düşünüyorum. PS5'in exclusive oyunlarını da oynamak istiyorum ancak bütçemi de çok zorlamayacak bir konsol istiyorum. Sizce hangi konsolu almalıyım?

Kullandığım laptop kaliteli oyunları oynatacak kadar güçlü olmadığı ve masaüstü bilgisayar toplayacak bütçem ve alanım olmadığından oyun oynamak için konsol almayı düşünüyorum. PS5'in exclusive oyunlarını da oynamak istiyorum ancak bütçemi de çok zorlamayacak bir konsol istiyorum. Sizce hangi konsolu almalıyım?
PS4 Pro alabilirsiniz. Bütçeniz ve alanınız olmadığı için PS5 yerine PS4 Pro uygun olur.

Şahsen ben Xbox manyağı olduğum için Xbox almanı öneririm, Game Paşa(Pass) ile zaten isteğinden fazla oyunu elde edebilir ve arkadaşlarin ile sen Konsol onlar bilgisayardan oyun oynayabilirsiniz.

Özel oyunları oynamak istediğinizi belirtmişsiniz. Bütçe PS5'i zorluyorsa ikinci el olarak PS4 Pro alabilirsiniz. Şu an God of War: Ragnarök bile PS4 Pro ile oynanabiliyor. Sonra bütçe uygun olduğunda PS4 Pro'yu satar PS5'e geçersiniz.

Xbox alma, aynı oyunlar PC de var.

İkinci elde 12 bin TL gibi bir fiyata ps5 var. Ya da 5-6 bin TL’ye ps4 slim’de alabilirsin. Özel oyunları da oynayacakmışsın, o zaman kesinlikle Xbox alma. Piyasadaki en kaliteli hikaye oyunlarını yapan 3 firmadan birisi Sony. Ps plus deluxe sistemi de game pass’ten açık ara daha iyi.

PlayStation'ın abonelik sistemi daha iyi, yurt dışından tanıdıkla getirebilirsiniz PS5 alabilirsiniz

Bütçe varsa PS5. Bütçen yetmiyorsa PS4 Pro veya Series S alabilirsin.

Geri
Yukarı