Hangi kripto borsası alt limitsiz satış yapmaya olanak sağlar?

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bende 1.5 dolar XRP, 2 dolar BAT coin, 1.3 dolar BNB falan var. Bunları nasıl satarım? Satmaya çalıştığımda en az 10 adet istiyor. Bunları satıp başka bir şey almak için hangi borsaya transfer etmem gerek? Böyle küçük rakamlar kaldı. Bunları nasıl satabilirim?

Hepsini BNB'ye dönüştürebilirsin daha sonra 10 TL olunca TL işlem çiftinden satarsın.

Ekran Görüntüsü (4)_LI.jpg

Hepsini BNB'ye dönüştürebilirsin daha sonra 10 TL olunca TL işlem çiftinden satarsın.

Eki Görüntüle 1185316

Hocam XRP olarak sattım 10 try ama bunu çekmem için veya coin almam için sanırım BinanceTR'ye atmam gerekiyormuş ama Binance TR'ye try olarak atılmıyor. Başka coin almak içinde 100 TL alt limit var kısacası böyle birikince falan anca çekilir sanırım hesaba.

Hocam XRP olarak sattım 10 try ama bunu çekmem için veya coin almam için sanırım BinanceTR'ye atmam gerekiyormuş ama Binance TR'ye try olarak atılmıyor. Başka coin almak içinde 100 TL alt limit var kısacası böyle birikince falan anca çekilir sanırım hesaba.

Hepsini BNB'ye çevirip TR Binance'e yollayın, alt işlem limiti 10 TL.

Hocam 10 yazdım 8 TL'lik aldı niye böyle oldu.

İşlem kuralları var, orayı okuyun hepsini aynı anda sağlamalı. Toplam ne kadarlık BNB var şimdi elinizde kullanmadığınız her şeyi globalde BNB'ye çevirin TR'de öyle satın.

@HACIDANİKİNCİEL o şekilde yaptım, düşük bakiyeleri bnb çevir varmış o şekilde yaptım.

Yeni konular

Geri
Yukarı