Hangi kripto para platformunu kullanıyorsunuz?

Kripto paralara yatırım yapmak istiyorum ancak hangi siteleri kullanmam gerektiğini bilmiyorum. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Yerel olarak iyi borsa çok var kafan karışabilir bu durumda ama bu konu altında çok fazla Koineks diyen olmuş bende Thodex diyorum. Diğer birçok borsa gibi Thodex de kazanç sağlıyor.

Paribu ve okex kullanıyorum en yakın zamanda paribudaki parayı da okexe geçireceğim.
Paribu beni dolandırdı.
Avax'ların tanesi 260liralardayken 220'den alması içen Emir verdim 260'dan aldı.
250'lere geldiğinde ise 320'den satması için Emir verdim lakin yine 250'den sattı, ve işlem yapmama izin vermediği için yaklaşık 6 avax zarardayım. Her gün kilitlenen berbat paribu yerine thodex, okex, bitexen, binance gibi programları kullanın, Türk borsası diye parayı basmayın. Ve evet yatırım tavsiyesidir.

Dosya Ekleri

• Paribu.PNG
    Paribu.PNG
    34,2 KB · Görüntüleme: 34
Thodex borsası 😎 Koineks yani isim değişikliği Thodex oldu. Arkadaşım biraz araştırmayla niye Thodex diye herkesin tavsiye ettiğini öğrenirsin.
Konuyu hortlatıyorum ama hocam umarım paranızı alabilmişsinizdir Thodex'ten. Battı gibi haberler görüyorum bu günlerde.

Geri
Yukarı