Hangi kripto para platformunu kullanıyorsunuz?

Marshmello

Hectopat
Kripto paralara yatırım yapmak istiyorum ancak hangi siteleri kullanmam gerektiğini bilmiyorum. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sadece TL yatırmak için Koineks kullanıyorum. Ve yerli borsalara zerre kadar güvenmediğimden ayrıca komisyon oranları da çok yüksek olduğundan dolayı, adı geçen siteye TL yatırıp XRP alıyorum. XRP aldıktan sonra da Binance borsasına gönderiyorum. Binance kadar, müşteri odaklı ve güvenli başka bir borsa olduğunu da düşünmüyorum.
Son karar sizindir.
Unutmadan yerli borsalar, anlık olarak sert yükseliş ve düşüş hareketlerinde ( ne tesadüf ) server vb bahanelerle hizmet ver(e)miyorlar!!!

Sadece TL yatırmak için Koineks kullanıyorum. Ve yerli borsalara zerre kadar güvenmediğimden ayrıca komisyon oranları da çok yüksek olduğundan dolayı, adı geçen siteye TL yatırıp XRP alıyorum. XRP aldıktan sonra da Binance borsasına gönderiyorum. Binance kadar, müşteri odaklı ve güvenli başka bir borsa olduğunu da düşünmüyorum.
Son karar sizindir.
Unutmadan yerli borsalar, anlık olarak sert yükseliş ve düşüş hareketlerinde ( ne tesadüf ) server vb bahanelerle hizmet ver(e)miyorlar!!!
Bitay.com' un komisyon miktarı %0.1. Bu ücret iyi midir?

Kripto paralara yatırım yapmak istiyorum ancak hangi siteleri kullanmam gerektiğini bilmiyorum. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
Sana tek bi site söyleyebilirim o da koineks.com. Ben diğer sitelerde görüyorum yazdıkça yazmışlar güvenilir değil, paramı da geç yatırıyorlar diye. Koineks ABD lisansı almış tüm dünyaya açılıyor hala yalan şeyler yazmaya devam ediliyor. Ben Koineks firmasına güveniyorum tavsiye de ederim.

Bende koineks'i kullanıyorum, para çekme ve para yatırmada hem bilgilerimi saklı tutuyorlar hemde anında paramı çekebiliyorum. Ben litecoin için yatırımdan hizmet alıyorum. Koineks ile çalışmaktan da mutluyum. 1 yıldır hiçbir sorun çekmedim Koineks’den sorun yaşayanlar büyük ihtimalle gözlerinden bir şey kaçırmıştır. Yakın zamanda da ABD’den lisans almışlar. Duyduğuma göre de yarın yeni isimlerini açıklayacaklarmış. Artık Koineks diyemeyeceğiz :)
eveeet artık yeni ismi öğrenebildik Thodex'miş isim güzel peşinden gelen yenilikler de tabi porsche mesela 😜

Son düzenleme:
Ben de Koineks'i öneririm hocam bikaç konuda da bahsetmiştim komisyonu da düşürdüler artık bitcoinimi tl olarak da kullanıcam. Alış veriş yaparken baya zor oluyor bazı yerler bitcoini kabul ediyor ama işte bazı yerler.

Geri
Yukarı