Hangi kulaklık alınmalı?

Baktım dediğiniz kulaklığa hocam Amazon'da fiyatı iyiymiş mikrofonu nasıldır 7.1 var mıdır biliyor musunuz?

Gerçek 7.1 olmadığı sürece bir işe yaramaz. Ayrıca ekranın sağ altındaki ses simgesine sağ tıklayıp uzamsal sesin üzerine gelip Windows Sonic seçerseniz sanal 7.1 açmış oluyorsunuz zaten. Kulaklıkta olmasına gerek yok o özelliğin.

Baktım dediğiniz kulaklığa hocam Amazon'da fiyatı gibi mikrofonu nasıldır 7.1 var mıdır biliyor musunuz?

G PRO X benim de aklımdaydı fakat kablosuz olanının fiyatı bayağı uçukmuş mecbur listemden çıkardım.

Maalesef, vaktinde 1600 liraya almıştım şu anda 3000 TL'ye satılıyor. Kalite ve konfor arıyorsanız yatırım yapmanızı tavsiye ederim.

Merhaba dostum. Websitemde tamda sana göre bir yazı var. Okumanı tavsiye ederim.

Merhaba devam edin içeriğinize sosyale de atın ara sıra okuruz destek olmaya çalışırız ama biraz daha yazı8m yanlışlarına dikkat etmeni öneririm,daha ilk baktığım kelimede yazım yanlışı gördüm bir de içeriği doldurursan tadından yenmez bir hal alır.

Teşekkürler. Yazım yanlışlarını en kısa zamanda düzeltmeye çalışacağız. İyi günler.

Arkadaş kablosuz yazmış, kablolu olsa bile yukarıdaki kulaklıklar bunlardan daha kaliteli.

Sanırım biraz ağır boynu ağrıtıyor mu?

Hayır ağrıtmıyor ağır ama sadece elinde hissedersin ağırlığı ben 2 senedir kullanıyorum kulaklık pedleri sünger mesela artık yırtılmaya başladı yavaştan, bir ara sipariş vereceğim kulaklık pedinden.

Geri
Yukarı