Hangi mağaza daha iyi?

Merhaba bence bunlardan hiçbirini seçme çünkü internetteki fiyatlarına bakarsan ürünlerin onlardan hep %30 veya %40 daha fazla kar ile satıyorlar. Oralardan hangi parçalarını alacağını öğren daha sonra internetten almanı tavsiye ederim. Ama çok paran varsa İtopya'dan alabilirsin.
15.000 tl lık sistem dizcem ama kuşkuluyum sıkıntı çıkmasın itopyadan. Bozuk ekran kartı vesaire.

15.000 TL'lık sistem dizeceğim ama kuşkuluyum sıkıntı çıkmasın İtopya'dan. Bozuk ekran kartı vesaire.

İtopya'da çok sıkıntı çıkacağını sanmıyorum. Çıkarsa iade edersin sonuçta kurumsal firma. Ama bence İtopya'dan sistem parçalarını öğren sonra Gittigidiyor'dan N11'den veya hepsiburadan al. Sıkıntı olursa iade edersin sonuçta İtopya'dan 15.000 TL'ye alabileceğin PC'yi internetten 12.000 TL'ye toplaybilirsin. Ama diyorsanki ben genede güvenmiyorum. İtopya'dan al paran çokmuş zaten alabilirsin. Ama internetten alırsan 3.000 TL arta kalır. Kendine mouse klavye kulaklık alırsın en kalitelisinden. Sen bilirsin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı