Hangi Marka Laptop Alınmalı?

Bütçem o.
.
Bu mu?

Yoksa Monster Abra A5 15.5 mi?

Bence Monster'i alın Lenovo'nun o gösterdiğiniz serisinde forumlarda soğutma bakımından sıkıntılı diye tartisiliyordu bu Monster'i alirisiniz hala 15 gün ücretsiz iade kampanyası devam ediyorsa 15 gün boyunca dönersiniz hoşunuza gitmezse iade edersiniz satış sonrası hizmet bakımından garanti süreci boyunca kaliteli zaten garanti bittikten sonra her firma sorun çıkaran parçalar için ücret talep edeceğini düşünüyorum.

Bence Monster'i alın Lenovo'nun o gösterdiğiniz serisinde forumlarda soğutma bakımından sıkıntılı diye tartisiliyordu bu Monster'i alirisiniz hala 15 gün ücretsiz iade kampanyası devam ediyorsa 15 gün boyunca dönersiniz hoşunuza gitmezse iade edersiniz satış sonrası hizmet bakımından garanti süreci boyunca kaliteli zaten garanti bittikten sonra her firma sorun çıkaran parçalar için ücret talep edeceğini düşünüyorum.

Beyler Monster notebook alacam kesin Abra A5 15.5 ama Hepsiburada'dan mı monsternotebook.com.tr den mi alınmalı?

MSI'dan iyi si yok hatta kulaklığını bile MSI'dan al.

MSI'lar şu an gereksiz pahalli belki yazın veya Black Friday zamani fiyatları o zamana göre makul seviyelere düşebilir.
Beyler Monster notebook alacağım kesin Abra A5 15.5 ama Hepsiburada'dan mı monsternotebook.com.trden mi alınmalı?

Arkadaşın dediği gibi istediğiniz konfigürasyon HB üzerinde ve HB size HepsiJet ile gönderim yapacaksa HB yi öneririm çünkü HepsiJet gayet kısa sürede ve ürünlere gerekli hassasiyeti sağlayacak şekilde tedarik yapiyor.

MSI'lar şu an gereksiz pahalli belki yazın veya Black Friday zamani fiyatları o zamana göre makul seviyelere düşebilir.

Arkadaşın dediği gibi istediğiniz konfigürasyon HB üzerinde ve HB size HepsiJet ile gönderim yapacaksa HB yi öneririm çünkü HepsiJet gayet kısa sürede ve ürünlere gerekli hassasiyeti sağlayacak şekilde tedarik yapiyor.

Kendi sitesinden aldım bekliyorum gelince aktarırım.
Arkadaşlar dün geldi laptop tabii daha 24 saat olmadı ama bir sorun yok ses çok iyi ekran iyi sadece siyah ekranda sol altta çok azcık ışık sızması var zaten IPS ekranlarda çok normal bir de 1 tane ölü ya da tembel pixel var ama sorun değil yani 1 tane gözükmüyor bile o da ekranın sağında şu an GTA 5 iniyor onu da aktarırım inince ve bu arada Aras Kargo'yu sevmem ama tam 48 saatte geldi ve bir sorun yoktu Monster iyi paketlemiş ve Windows 10 1909 ISO bulamadım Windows 10 2004 ISO buldum onu kurdum çalışıyor ama USB'yi yeniden başlata basınca çıkarın sonra tekrar baştan kuruyor Windows'u. (Son cümleyi anlamayan varsa söylesin detaylı anlatırım.)

Son düzenleme:
Bizim bilgisayarcı Acer ve HP en çok sorun gelen bilgisayar dedi (güvenilir birisi öyle mahalle arası değil)
Bende ASUS, Dell vb. bakmaya başladım.

HP belki alabilirsiniz dedi ama en çok kronik arızası olan Acer mış ve nette okudum IPS panel ışık sızması ve işlemcinin olduğu tarafta cızırtı sesi çok fazla var Acer'da.

Ailem Monster almamı istemiyor çünkü bir şeyi bozulunca çok pahalı orijinali (fan, klavye vb.) bilgisayarcıda dedi biri gelmiş ona Monster ile İstanbul servis 1500TL demiş bir fana o da 400-500TL'ye yapmış ama orijinal ürün değil sonuçta o kadar performanslı olmaz.
Bir de GTX 1050 Ti 4 GB ve 1050 4 GB bakayım mı çok mu eski ben bu laptopu 7-8 yıllık alacağım.

Lütfen öneriniz varsa veya Acer HP kullanıyorsanız yazın benim için önemli.

.

Acer, HP, ASUS. Ben senin bilgisayarcının lafını yok sayıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı