Hangi Marka Laptop Almalıyım ?

birisi03

Kilopat
Daha fazla  
Oyun ve üniversite dersleri için bir laptop almam gerekiyor. Özellikleri Intel Core İ5 7200U, 8GB RAM, 1TB HDD olan Lenovo, Dell, Hp marka bilgisayarlar var seçeneklerimde. Sizce performans, kalite ve teknik destek açısından hangi markayı tercih etmeliyim ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeyi belirtirseniz öneri yapabilirim.
Dell marka olarak güvenilirdir bu arada.
Dell'i yaklaşık 5 sene kullandım. Sarj aletim bozuldu dedim, müşteri hizmetlerine yurdun adresini verin gönderelim dediler. Sonra yatakta kullandığım için laptop'un power kartı yaktım. Yurda gelip değiştirdiler. Bildiğim kadarıyla bu hizmet bir de Toshiba'da olacak ama kaldırmış da olabilirler. Bence Dell kesinlikle.

DELL kaliteli bir markadır. Oyun için alacağım diyorsan, forumdaki birçok arkadaş da benim gibi MSI önerecektir. Isınma problemi yok. Stabil çalışıyor. Tavsiye ederim. Yerinde serviste devam ediyor.

Kötü ve kullanıcılar tarafından tercih edilmeyen bir model/marka olmadıkça, özelliklerine göre istediğiniz markalara ve modellere yanaşabilirsiniz.

Hangi marka laptop almalısın bilmem ama Casper'dan uzak dur.
Casper Excalibur G600 serisi kullanıyorum. Hiç bir sorunla karşılaşmadım. Çoğu teknoloji sitesi de Excalibur'u öve öve bitirememiş. Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım. Nirvana kullanıcısı iseniz sorunlarınız olmuş olabilir. Ancak Excalibur'da hiç bir sorun yaşanmadı. Gta 5 Ultra ayarlarda GPU sıcaklığı 63 derece iken CPU sıcaklığı 82 dereceyi geçmedi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı