Hangi monitörü kullanıyorsunuz?

AOC 24G2U. Zamanında 1000TL'ye almıştım ve sunduğu özelliklerle sınıfının bence en iyisi.
O monitörü o dönemde görmüştüm fakat ölü piksel şikayetleri fazla olunca almamıştım. Onun yerine VA panelli ve kavisli olan C24G1 modelini almıştım. Şimdi ise ancak 24G2SPU modeline geçebildim (24G2SPU modeli bir bakıma 24G2U'nun devamı sayılır) ve gerçekten arada çok fark var. 24G2SPU modelinin renk kalitesi inanılmaz iyi. C24G1 onun yanında soluk kalıyor. Gerçekten de IPS panel çok daha iyiymiş, onu öğrendim.

O monitörü o dönemde görmüştüm fakat ölü piksel şikayetleri fazla olunca almamıştım. Onun yerine VA panelli ve kavisli olan C24G1 modelini almıştım. Şimdi ise ancak 24G2SPU modeline geçebildim (24G2SPU modeli bir bakıma 24G2U'nun devamı sayılır) ve gerçekten arada çok fark var. 24G2SPU modelinin renk kalitesi inanılmaz iyi. C24G1 onun yanında soluk kalıyor. Gerçekten de IPS panel çok daha iyiymiş, onu öğrendim.
Evet hocam bende biraz çekinerek aldım fakat ortalama 2-2.5 senedir sorunsuz çalışmaya devam ediyor. 0 Ölü piksel. Aman nazar değmesin başımız ağrır sonra 😄.

LG 24gl600f bunu kullanıyorum muhteşem başka markaya asla geçmem çünkü tüm ayarları Windows dan yapabilen süper yazılımı var Asus falan hikâye tuş parmaklamak istemeyenler için tavsiyemdir

Merhaba arkadaşlar. Sosyal'de bu başlığın açılmamasına şaşırdım. GPU, kulaklık, program, bilgisayar, işletim sistemi falan hepsi için açılmış fakat özellikle monitör için açılmamış. Bu yüzden bu konuyu ben açmak istedim.

Hangi monitörü veya monitörleri kullanıyorsunuz? Eğer Laptop kullanıyorsanız ve harici monitörünüz yoksa Laptop ekranı deyip çözünürlüğünü, Hz değerini ve panel tipini (örneğin, 1080p 144Hz IPS) söylemeniz yeterli. Eğer tepki süresini biliyorsanız onu da yazabilirsiniz. Masaüstü monitör kullanıyorsanız doğrudan monitör modelini söylemeniz yeterli.

Ben AOC 24G2SPU/BK ve AOC C24G1 kullanıyorum. 24G2SPU ana monitör, C24G1 ise ikinci monitör olarak kurulu.

Samsung Odyssey G3 27" LS24AG320NUXUF 165Hz FreeSync VA Gaming.

Merhaba arkadaşlar. Sosyal'de bu başlığın açılmamasına şaşırdım. GPU, kulaklık, program, bilgisayar, işletim sistemi falan hepsi için açılmış fakat özellikle monitör için açılmamış. Bu yüzden bu konuyu ben açmak istedim.

Hangi monitörü veya monitörleri kullanıyorsunuz? Eğer laptop kullanıyorsanız ve harici monitörünüz yoksa laptop ekranı deyip çözünürlüğünü, Hz değerini ve panel tipini (örneğin, 1080p 144Hz IPS) söylemeniz yeterli. Eğer tepki süresini biliyorsanız onu da yazabilirsiniz. Masaüstü monitör kullanıyorsanız doğrudan monitör modelini söylemeniz yeterli.

Ben AOC 24G2SPU/BK ve AOC C24G1 kullanıyorum. 24G2SPU ana monitör, C24G1 ise ikinci monitör olarak kurulu.

Izoly 75 Hz 1080p 5 ms.

Hangi monitörü veya monitörleri kullanıyorsunuz? Eğer laptop kullanıyorsanız ve harici monitörünüz yoksa laptop ekranı deyip çözünürlüğünü, Hz değerini ve panel tipini (örneğin, 1080p 144Hz IPS) söylemeniz yeterli. Eğer tepki süresini biliyorsanız onu da yazabilirsiniz. Masaüstü monitör kullanıyorsanız doğrudan monitör modelini söylemeniz yeterli.

Dell E220h 22" 60Hz maalesef :/

Eskiden Casper 1400x900 75Hz monitör kullanıyordum. Şimdi ise ASUS MX239h kullanıyorum.

Geçmiş olsun hocam panel sağlam olduğu sürece genelde monitörlere bir şey olmuyor. Yine de o kadar ağırlıkta sağlam çıkması da iyi.

Örneğin VP249 olsaydı toz olmuştu ( yanlışlıkla kulaklık standı devrilince çarptı ve kırıldı)

Geri
Yukarı