Hangi monitörü kullanıyorsunuz?

Merhaba arkadaşlar. Sosyal'de bu başlığın açılmamasına şaşırdım. GPU, kulaklık, program, bilgisayar, işletim sistemi falan hepsi için açılmış fakat özellikle monitör için açılmamış. Bu yüzden bu konuyu ben açmak istedim.

Hangi monitörü veya monitörleri kullanıyorsunuz? Eğer Laptop kullanıyorsanız ve harici monitörünüz yoksa Laptop ekranı deyip çözünürlüğünü, Hz değerini ve panel tipini (örneğin, 1080p 144Hz IPS) söylemeniz yeterli. Eğer tepki süresini biliyorsanız onu da yazabilirsiniz. Masaüstü monitör kullanıyorsanız doğrudan monitör modelini söylemeniz yeterli.

Ben AOC 24G2SPU/BK ve AOC C24G1 kullanıyorum. 24G2SPU ana monitör, C24G1 ise ikinci monitör olarak kurulu.
Ana monitör MSI G2412V 23.8inç 100Hz
Yan (Eski) Monitör Acer X193HQ 60Hz

Merhaba arkadaşlar. Sosyal'de bu başlığın açılmamasına şaşırdım. GPU, kulaklık, program, bilgisayar, işletim sistemi falan hepsi için açılmış fakat özellikle monitör için açılmamış. Bu yüzden bu konuyu ben açmak istedim.

Hangi monitörü veya monitörleri kullanıyorsunuz? Eğer laptop kullanıyorsanız ve harici monitörünüz yoksa laptop ekranı deyip çözünürlüğünü, Hz değerini ve panel tipini (örneğin, 1080p 144Hz IPS) söylemeniz yeterli. Eğer tepki süresini biliyorsanız onu da yazabilirsiniz. Masaüstü monitör kullanıyorsanız doğrudan monitör modelini söylemeniz yeterli.

Ben AOC 24G2SPU/BK ve AOC C24G1 kullanıyorum. 24G2SPU ana monitör, C24G1 ise ikinci monitör olarak kurulu.

Lenovo D24-20 4ms 75Hz bir monitör kalitesi hakkında bir bilgim yok.

Maalesef Lenovo G24-20.

Neden maalesef dedinizki?

Geri
Yukarı