Hangi motoru almak daha mantıklı?

Hangisi?

• 1. Seçenek (Kalbin)

• 2. Seçenek (Aklın)

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
En başta demiştim SS alınmaz. Helede 2.el ve egzozlu :)

Motosiklet formunda da seni konunu gördüm zaten. Orada da seni uyardım, uyardık bu fiyata SS alma diye ama sakalım yok ki sözüm dinlensin :(

İlla SS istiyor. Yoksa güzel motorlar var :(
Bütçe 9.000'di galiba ama arttırdım dedi (o yüzden bilmiyorum ne kadar oldu) ama onlar bütçeyi aşıyor.

Uzun zamandır haşır neşirim motosikletlerle, inan çok iyi biliyorum başıma açabileceği sıkıntıları vs. hatta şu paraya NS200 almanın kat kat daha mantıklı olduğunu felan gayet iyi biliyorum ama SS sevdası çok daha ağır basıyor, dizginleyemiyorum :D

Sorunlu çıktı dediğim de, motosikletlerde ve yürürlerinde vs herhangi bir sıkıntı yok, satıcılar yok demesine rağmen araştırınca motorların hasarlı olduklarını öğrendim, bir tanesinde sonradan hasar kaydı çıktı zaten. O nedenle vazgeçtim.

Şu an en fazla 10 civarlarına bakıyorum, R125, RS200, NS200 gibi modellerde var, seçenekler çoğalıyor farkındayım ama yine dediğim gibi CBR bir çok açıdan çekiyor kendine, 1 sene CBR'a binip seneye R25 veya Ninja 300 almak istiyorum zaten ancak piyasanın durumu vahim, herkes birbirini yontma peşinde, her satıcı motorun ederi neyse 1k fazlasını söylüyor, hal böyle olunca hiç bir ilana "Heh, bu olur işte." diyemiyoruz. Bende beklemedeyim bakalım, rastgelir elbet.
Bu konuda bahsettiğim motorların neredeyse yarı fiyatına, 2014 model 23binde tertemiz bir motor aldım, bir haftadır kullanıyorum. Hemde kendi şehrimden. :)
Yardımlar için teşekkür ederim. @Astra

Şimdi derdim, bunu üniversiteye nasıl götüreceğim... valizlerle birlikte. 😄

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı