Hangi MSI Afterburner sürümünü önerirsiniz?

Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar. MSI'ın kendi sitesinden MSI Afterburner sürüm 4.6.5 beta 4'ü indirdim. Bu sürüm çok ağır ve ardıl görüntüler & pencereler bırakarak çalışıyor. Çok sinir bozucu. Hemen kaldırdım. Bir de mesela ekran kartın yüzdelik kullanımını veya sıcaklığını seçmek istiyorum. GPU1 işlemci hızı, GPU2 kullanımı şeklinde numaralara ayrılmış. GPU1 ile GPU2 arasındaki fark nedir ki? Bilgisayarımda bir sıkıntı olmadığına eminim. Sanırım sürümün kendisinde bir sıkıntı var. Sizin önerdiğiniz MSI Afterburner sürümü nedir? Ve nasıl kullanmalıyım?

GPU1 1. ekran kartı GPU2 2. ekran kartıdır. Eğer 2. ekran kartım yok diyorsanız ya yoktur ya da işlemcinin ekran kartıdır. Sürüm diyecek olursak 2021 de çok hızlı ve rahat bir şekilde kullanıyordum 2021 de çıkan sürümlerden indirebilirsin.

SLI mı kullanıyorsun yoksa laptop mu kullanıyorsun?
notebook. Monster abra a5 v16.7

GPU1 1. ekran kartı GPU2 2. ekran kartıdır. Eğer 2. ekran kartım yok diyorsanız ya yoktur ya da işlemcinin ekran kartıdır. Sürüm diyecek olursak 2021 de çok hızlı ve rahat bir şekilde kullanıyordum 2021 de çıkan sürümlerden indirebilirsin.
evet var. Monster Notebook Abra A5 V16.7 kullanıyorum. Bir tane dahili bir tane harici ekran kartım var. Şimdi anlam kazandı. Ancak yine de ağır çalışıyor uygulama.

SLI mı kullanıyorsun yoksa laptop mu kullanıyorsun?
MSI'ın kendi sitesinden indiriyorum Afterburner programını ancak yine de program çok ağır çalışmaktadır.

Geri
Yukarı